Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

LINAUSDT 14.05.2021 Analiz

yecele

Tuğgeneral
Merhaba arkadaşlar Linear Finance tokeni LINA'yı incelemeye çalışacağız. Grafik çok karışmaması adına destek ve direnç çizgilerini kaldırdım. Konu akışında size aktaracağım. Şimdi gelelim günlük grafiği incelemeye tek grafik ekleyeceğim, biraz daha sade bir şekilde görmeye ve değerlendirmeye çalışalım.

Önce şunu söyleyeyim arkadaşlar 18 Mart tarihindeki o zıplama Binance listelemesiyle birlikte oluştu %250'lik bir artışa sahne olmuş. Ondan sonra grafik normal ritmine dönüş yapmış ve inceden de bir alçalan trend oluşumunu gözlüyoruz. BTC etkisini hissedenlerden bir tanesi. 1 fake ile birlikte 10 gündür düşüş eğiliminde, bu eğilimin kırılması için güzel bir baskı var 0.086$ üzerinde kapanış alçalan trendi kırabilme noktasında umut aşılayabilir bize. Daha aşağıda 0.069$ dikkatimizi çekiyor önceden biraz çalışmış bir destek noktası. Direnç sonrası her düşüş %35-50'lik bir eğimle gerçekleşiyor negatif eğimle. Kısa süre içerisinde direnç noktasına gelebilecek bir atağın başarılı olabileceğini bundan dolayı da düşünüyorum. Bu arada 19 Marttan bu yana kademeli gerçekleştirilen düşüşlerde 7-10 gün arası sürmüş düşüşler sonra bir yukarı yönelme başlamış.

Yukarı yönde atılım yapabilmesi için bu kapanışı 0.079 altında kapatmamalı ve sonraki kapanışta da 0.086$ direncini kırmalı. Bundan sonra 10 cent 0.135$ ve 0.161$ seviyelerini görebiliriz. Bu seviyeleri Renko grafiği ile mum grafiğindeki geçmiş açılış kapanışlardan harmanladım. 0.079$ seviyesinin altında kapanış olması halinde 0.072-0.069$ destekleri hızlı bir şekilde devreye girebilir aşağısı biraz karanlık 0.034'e kadar aksi durumda yolu var.

Günlük ve 4 saatlik grafikleri incelediğimde 10 günlük düşüş trendinin artık kırılacağını düşünüyorum. Tekrar söyleyelim 0.086'yı yakın zamanda görmeli bu işlem için.

1621001083751.png

Burada stratejim %20 ve %35 artışlardır. Kademeli satış gerçekleştiririm. Olası sıkıntılarda gemiyi terk etme noktalarını ve çıkış noktalarınızı siz belirleyiniz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Ekli dosyalar

• 1621000847668.png
    1621000847668.png
    78.3 KB · Görüntüleme: 59

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685