Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

LIT/USDT Bayrak Formasyonu

BTC

Kıdemli Çavuş
Yeni çıkan bazı coinlerde yakalayıp atladım genelde tutuyor ama tabii ki kesin bir şey değil aşağıya kırarsa çalışmaz. 9 dolar altı son dip altında kapanış yaparsa alçalan tepe yapar üçgeni kırar trendi döndürür.

Üçgen formasyonu, bayrak formasyonu ne derseniz farketmez ayrıca avantaj olarak üstünde direnç yok zaten yeni bir coin

Orta vadeli olarak da düşünebilirsiniz güvenilir borsalarda yayınlanıyor ve projenin %18`i daha dolaşımda. 100 milyon max arzı var 18 milyonu dolaşımda bu sayı arttıkça değeri de artacaktır. https://coinmarketcap.com/currencies/litentry/

Yazdıklarım ve paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!!

pYggX3Ua

Daha bugün görmüştüm bunu. Bu bayraktan dışarı çıkıştan kısa süre sonra bayrağa genelde dokunur, almak istiyorsanız orayı bekleyin diye. Gene yaşanmış bu durum. YTD.

üçgenin altına kırmadı tam tersine üstünde devam ediyor
DESTEK DİRENÇLER

Benim açımdan en önemli seviye tabii ki all time high seviyesinin geçilmesidir.

yatırım tavsiyesi değildir

tdruvv3Z

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,228
Kullanıcılar
6,714
Son üye