Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Litecoin Grafik Analiz (LTC/USD) Büyük Hedefler!

Bu Yazı Yatırım Tavsiyesi İçermemek ile Beraber Yatırım Tavsiyesi Olarak Algılanmamalıdır.
Yazıyıdan Esinlenerek Yatırım Yapanlar Kendi Sorumlulukları Altındadır.

Merhaba arakadaşlar bu gün sizlere Litecoin grafiğini inceleyeceğim, hedefim çok büyük ve bekletimde çok kısa, beklentimin 1-2 hafta içerisinde netleşmesine bağlıdır (gerçekleşme değil netleşme) malum olan Bitcoin piyası gelen düşüşe uğramıştır bundan dolayı risk almak istemeyenler bekleyebilir ama risk ve fazla kazanç isteyenler buyursun yazıma.

İlk olarak 4 saatlik grafikten başlamak istiyorum.

lite coin 4 saatlik.png

4 Saatlik grafiğik yukarı doğru yön vermiş ayrıca grafiğimde destek 230$
Bu destekten iki tepkime aldığını görüyoruz bu da desteğimizin sağlam olduğunun göstergesidir.
4 Saatlik grafiğimizde satış sinyali var fakat iyice zayıflamış ve al sinyali verebilir ayrıca mumlar da yukarı yönlü bu da 385$ dolar direncine vurmayı mümkün hale getirir tabi öncesinde 338$ direncimiz var bu hedef geçilirse 385$ zor olmayacaktır.

Şimdi günlük Grafiğimize geçelim.

lite coin 1 gün.png

Günlük grafikte mumlarımız aşağı yönlü bu düşüş tehlikesi demektir.
Fakat grafik yataya bağlaması durumunda yükseliş için güç toplayacaktır.
Dirençler 4 saatlik grafikte olduğu gibi günlük grafiktede geçerli, günlük grafikte olası direnç kırılımında hedef 500$ ve buna kısa vade diyebilirim.

Gelelim büyük hedefime bunun için haftalık grafiğe bakalım.

litecoin 1 hafta.png

Haftalık grafiğik önceki ATH olan 385 dolar direncine değiyor önceki ATH yi test edicek, olası kırılımda hedefimin 500$ olduğunu belirtmiştim.
Bazıları bu olaya tabak çanak formasyonu desede ben öyle tanımlamıyorum.
Bu arada destek dirençleri grafiklerde net şekilde belirttim daha fazla çanak çömlek, çekiş orak formasyonlarına gerek yok.

Şimdi gelelim büyük hedeflerime.
%100 = 500$ = Kısa Vade
%200 = 700$ = Orta Vade
%500 = 1400$ = Uzun Vade

(Hedeflerin yüzdeliği 230$ direnç noktasından hesaplanmıştır.)

Benim iki gözümün çiçeği ama geri döndükten sonra yatırım yapmadım doğru zamanı bekliyorum. 246'da da güzel bi destek var gibi. Benim 1 haftalık beklentim var sepetime verdiğim süre. O zamana kadar ani bir yükseliş olur da ardından alım fırsatı verirse sırada olacağım.

Mumlar ne mumu? Başlangıç ve bitiş çizgileri örtüşmüyor?

Çok güzel analiz olmuş bu hocam. Günlük grafik pozisyonunu koruyabilirse bir şeyler yapar. Yoksa sıkıntı. Fakat senin kalemin, yorumun da yabana atılacak değil.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Biliyorsunuz ben çanak çömlek, mum kandil pek yorumlayabilen biri değilim. Bununla beraber, son birkaç haftadır 1-2 farklı analistin görüşlerine denk geldim LTC ile ilgili. Aklımda kalan LTC'nin yukarı yönlü bir hareket potansiyeli olduğuydu. YTD.

Yalnız burada günlük ve haftalıkta peş peşe benzer görünümler de dikkat çekici. Günlükte ikili dip formasyonu tamamlanmış gibi bu da yukarı yönü tetikleyebilir. Bir de ben ilk 5te son zamanlarda gördüğüm çıkışı LTC’den de gelebilecek gibi görüyorum. YTD.

Çok güzel analiz olmuş bu hocam. Günlük grafik pozisyonunu koruyabilirse bir şeyler yapar. Yoksa sıkıntı. Fakat senin kalemin, yorumun da yabana atılacak değil.

Yatırım Tavsiyesi Değildir
Bitcoine bağlı tamamen hocam Bitcoin için beklediğim 75000$ hedefi var eğer o noktalara ulaşırsa Ltc için 1400 dolar bile konuşulabilir.
Biliyorsunuz ben çanak çömlek, mum kandil pek yorumlayabilen biri değilim. Bununla beraber, son birkaç haftadır 1-2 farklı analistin görüşlerine denk geldim LTC ile ilgili. Aklımda kalan LTC'nin yukarı yönlü bir hareket potansiyeli olduğuydu. YTD.
Bir çok analist uzun zamandır büyük yükselişi bekliyor, zamanı geldi artık başlamalı.
Yalnız burada günlük ve haftalıkta peş peşe benzer görünümler de dikkat çekici. Günlükte ikili dip formasyonu tamamlanmış gibi bu da yukarı yönü tetikleyebilir. Bir de ben ilk 5te son zamanlarda gördüğüm çıkışı LTC’den de gelebilecek gibi görüyorum. YTD.
Hocam ip-dip bilmem ama büyük bir yatırım hacmine ulaşacak beklentim o, uçuşa hazır sadece Bitcoin yukarı karar vermeli ozaman çok iyi seviyeleri görücek.

Yazılarım Yatırım Tavsiyesi İçermemektedir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri