Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Litecoin Günlük Analiz

indir.jpg

Kripto, tırmanma üçgeni tasarımında yardımın altında kırılmayı umuyordu. Kripto, 200 dolar seviyesine yakın bir engel gösteriyor ve daha yüksek düşük trend çizgisine yakın destek gösteriyordu. Halihazırda bu trend çizgisi, maliyetin altında kalması ihtimaline karşı daha sonra bir muhalefet alanına dönüşebilir.
Kripto, hem 50 günlük hareketli normalin (yeşil) hem de 200 günlük hareketli normalin (mavi) altında değişiyor. Bu, kriptonun olumsuz görüşlerle değiş tokuş ettiğini ve bu hareketli orta noktaların her birinin daha sonra bir muhalefet alanı olarak kalabileceğini gösteriyor.
Göreceli Güç Endeksi (RSI) son aylarda merkez çizgisinin altında yanlamasına değişiyor ve bu noktada 40'ta oturuyor. Bu, kriptoda alıcılardan biraz daha fazla sayıda tüccar olduğunu gösteriyor.

Litecoin için Sırada Ne Var?

Örnek desteğin altına düşmesinin ardından Litecoin, katı bir olumsuz eylemde bulundu ve şu anda birleşiyor. Sebep olduğu bir sonraki hareket, kriptonun hemen nereye gidebileceğinin hayati bir işareti olacak. Boğa brokerlerinin, kriptonun 200 doları ve hareketli orta noktaları geri kazanma seçeneğine sahip olduğunu görmeleri gerekiyor. Ayılar, kriptonun düşmeye devam ettiğini ve hareketli orta noktaların altında tutma seçeneğine sahip olduğunu görmeyi umuyor.

merhaba hak veriyorum anlamamış olabilirsiniz fakat bir finansçıyı anlamak için ya eğitimini almak gerekir yada bunu onlara bırakmak gerekir. Litecoin veya diğer kriptocukları sizin anlamanız içinde bir konu daha yazacağım çünkü bu işlemleri anlamanız için. İnsanlar 4 yıllık fakülte bitiriyor size bir saniyede tanımlarsam bunu anlamanız zor olacaktır. yinede okuduğunuz için teşekkürler.

merhaba hak veriyorum anlamamış olabilirsiniz fakat bir finansçıyı anlamak için ya eğitimini almak gerekir yada bunu onlara bırakmak gerekir. Litecoin veya diğer kriptocukları sizin anlamanız içinde bir konu daha yazacağım çünkü bu işlemleri anlamanız için. İnsanlar 4 yıllık fakülte bitiriyor size bir saniyede tanımlarsam bunu anlamanız zor olacaktır. yinede okuduğunuz için teşekkürler.
Anlama değil sorun resim ekleseydiniz bahsettiğiniz bölgeleri görebilirdik diye dedim finans okumasam da bu konularda hem araştırma hem de eğitimler aldım yetecek kadar

@mrveegrbz hocam hoş geldiniz. Paylaşım için elinize sağlık.

LTC candır. Şahsen bana hep kazandırdı.

Ama malesef ki, şu an için teknik meknik kalmadı. Piyasa, kâr gördünysen al, arkana bakmadan kaç modunda ileliyor. Diğer türlü herkes ağlıyor. Hep ters, hep yek.

Ama bugünler de geçecek. Bu devran hep böyle gitmez. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri