Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

LTC'de analist yorumları

Ekran Görüntüsü (1086).png

cryptopolitan sitesi, 1 Ocak 2021 tarihinde bir haberde, bazı analistlerin görüşlerini haber sayfalarına taşımış. Haber paylaşımında çok fazla detaya yer vermeyip, analist isimleri ve esas öngörülerini paylaşıyorum.

Analist Shubbs, 265 dolarlık hedef değere ulaşmasını bekliyor.
Litecoin fiyat tahmin analisti House MD, 145 dolarda direnç ve 69 dolarda destek olduğunu bildiriyor.
Analist Bumincetin, 150 dolarlık seviyeleri hedef gösteriyor.
Analist Taufik, 145 dolarlık seviyelerin hedef olduğunu ve direnç vazifesi göreceğini öngörüyor.

Yapılan analizlerde genel beklenti hemen hemen 145-150 dolar civarlarındaki bir fiyata ulaşabileceği yönünde.. Şu saatlerde ise yaklaşık 134 dolar civarlarında işlemler gerçekleşiyor.

--Belirtilen haber kaynağından derlenmiş olup , yatırım tavsiyesi değildir.--

LTC özellikle PayPal tarafından listeleneceğinin açıklanmasından sonra çok güzel bir ivme yakaladı. Ancak geliştirilmesi gereken bir proje olduğuna inanıyorum. Çünkü özellikle son zamanlarda sönük bir döngü içerisine girmesi gelişiminin durmuş olmasına bağlıyorum.

LTC benim ilk aşkımdı. Söylendiği gibi çok ayak uyduramadı. Gelişmeler, güncelleşmeler yavaşladı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri