Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

LUNC Değeri Artış Gösterecek Mi? LUNC 1 Cent Olur Mu?

Terra ekosisteminin çöküşünün ardından piyasaya sürülen Terra Luna Classic (LUNC) token'ı harekete hazır olun!

luna.jpg

LUNC, yaklaşık 1 milyar dolar değerinde ve %17,54 oranında bir hareketle 0,00021 dolara çıkabilecektir. CoinMarketCap verilerine göre, yatırımcılar 24 saatlik işlem hacminde %48 oranında bir artışla 100 milyon dolara ulaşan LUNC'de yeni pozisyonlar alarak beklenen sonuca hazırlanıyorlar. Bu sürekli artan işlem hacmi, token'ın ciddi bir şekilde yükselmiş olduğunu veya yatırımcıların token konusunda istekli olduğunu gösteriyor. Uzmanlar ayrıca yüksek hacmin, LUNC'a olan talebin artmakta olduğunu ve sürdürülebilir bir yükseliş trendini doğrulayabileceğini vurguluyorlar.

Analistler, Terra Luna Classic fiyatının 200 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) ile birleştiğinde 0,00018 dolarda gözlemlendiği gibi, direnç alanının üzerine bir fiyat hareketine hazırlandığını ve simetrik bir üçgen modelinin tepesinde işlem gördüğünü belirtiyorlar. Uzmanlar, dört saatlik zaman dilimi grafiğini incelediğinde, Terra Luna Classic fiyatının iki trend çizgisinin sınırları içinde konsolide olduğunu vurguluyorlar. Ayrıca, belirtilen iki trend çizgisinden biri daha yüksek dipleri, diğeri ise daha düşük zirveleri birbirine bağladığını söylüyorlar.

Analistlere göre, Terra Luna Classic fiyatı boğaların savaşını kazandığı ve 200 günlük EMA ile güçlendirilmiş üçgenin direncini aştığı sürece, bir kırılmanın eşiğinde olabilir.

Bana LUNC demeyin ya 🥴
Hatta LUNA'yı duyunca da canım sıkılıyor. Piyasadan soğudum bunun yüzünden. Hiç bir kaybım olmasa bile, hiç yatırım yapmamış olsam bile. Çok pis canına okudular yatırımcılarının ve de piyasanın. YTD.

Bana LUNC demeyin ya 🥴
Hatta LUNA'yı duyunca da canım sıkılıyor. Piyasadan soğudum bunun yüzünden. Hiç bir kaybım olmasa bile, hiç yatırım yapmamış olsam bile. Çok pis canına okudular yatırımcılarının ve de piyasanın. YTD.
O büyük çöküşte 1 dolardan 2k$ alım yapmıştım. Artış düşmez nereye gidecek dedim 🥳

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,715
Son üye
pacemaker
Geri