Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Makale Paylaşarak Kazanmak ?

casamedya

Uzman Çavuş
Bulunduğumuz forum gibi başka bir sistem biliyormusunuz ? Yani başka btc ile ödeme yapan makale sistemi var mı ? Ya da nakit para ile de olur sorun değil. Önemli olan ücret konusu. Verdiğimiz emeğe deysin. Mesela burası ilerleyen zamanlarda gayet iyi kazandıracak gibi. Fakat bu konuda meraklıyım. Bilgisi olan birileri var ise yardımcılarını bekliyor olacağım. Saygılarımla.

bu konu ile alakalı yazdığım şu yazımı inceleyebilirsiniz, Elimden geldiğince açıklayıcı bir yazı hazırlamaya çalıştım. Yapamadığınız ve anlamadığınız yer olursa bana yazmaktan çekinmeyin elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.
Son olarak şunuda belirtmek isterim, daha önce orayı denediğim için benimlede alakalı olabilir ama yazdığım makaleler için herhangi bir ödeme alamadım, Şuan için buradan daha iyi bir sistem göremiyorum önümüzde.
İyi forumlar, Bol Kazançlar dilerim.

Bu sistemle yeni tanıştım. Para alınabilir, alınamaz bilmiyorum. Zamanla göreceğim ancak daha da önemlisi pek çok konuda bilgi edinebiliyor olduğum bu forumu bulmuş olmak. Bu alanda çok yeniyim ve ancak 1 aydır okuduklarımla, izlediğim videolarla bilgiler edinmeye çalışıyorum. Bilgi edinmeden de bu para sisteminin içine fazla girmek istemiyorum. Kendimden emin olana kadar riske girmek istemiyorum. Sistemi yavaş yavaş tanımaya başladım. Coin nedir, nasıl bir sistem, paralar nereden geliyor, kaybedenlerin parası nereye gidiyor, asıl kazançlı aracı kurumlar neler yapıyor vb... Bunları keşfettikçe sizlerle paylaşmak isterim. Belki birilerine faydam olur.

Bu yobitin cryptotalk forumundan odeme aliyorum ben duzenli olarak ama odemeler reputation dedikleri begeni sistemine dayali ve limitleri var. Yobitten daha once bitcointalk uzerinden de odeme almistim. Sorunsuz isliyo

Bu yobitin cryptotalk forumundan odeme aliyorum ben duzenli olarak ama odemeler reputation dedikleri begeni sistemine dayali ve limitleri var. Yobitten daha once bitcointalk uzerinden de odeme almistim. Sorunsuz isliyo
Ödüller 1000 satoshiden 200'e düşürüldüğü anda saldım orayı.

Bitcoin firladi hocam aldiginiz odemenin dolar cinsinden pek bir degisimi olmamistir diye tahmin ediyorum. Benim hergun 20 yorum yapacak vaktim olmuyor ama kendi konularimi takip ediyorum. Ben basladigimda 200 du odeme o yuzden de pozitif bakiyo olabilirim

Bitcoin firladi hocam aldiginiz odemenin dolar cinsinden pek bir degisimi olmamistir diye tahmin ediyorum. Benim hergun 20 yorum yapacak vaktim olmuyor ama kendi konularimi takip ediyorum. Ben basladigimda 200 du odeme o yuzden de pozitif bakiyo olabilirim
20 yorum yazmak minimum 1 saat. 4 tanesi olumlu reputation ortalaması alsa 800 satoshi. Kaç TL yapıyor, 3,20 TL falan herhalde. :)

Hiç böyle hesap yapmadım ama bir bakim bir yobite

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri