Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Memories of Murder

Yönetmenligini geçen sene birçok ödül ve Oscar toplayan Parazit filmininde yönetmeni olan Bong joon-ho yapmaktadır. 1985-1991 yılları arasında Güney Kore de geçen bir seri katilin hikayesini anlatmaktadır. Hikaye tamamen gerçeğe dayanmaktadır ama sakın bu konuyu gördükten sonra internette araştırma yapmayın spoiler yeme ihtimaliniz çok yüksek :D

Filmde Güney Kore de görev yapmakta olan bir polis müfettişinin cinayetleri çözmeye çalışmasını ve başkentten ona yardımcı bir müfettişin katılmasıyla ikisinin iç yapıları, olaylara karşı almış oldukları tavrı ve sonradan nasıl değiştiğini gözler önüne sermektedir.

Güney Kore filmlerine ilgi duyanların kesinlikle izlemesini öneriyorum. Pişman olmazsınız :D Zaten almış olduğu birçok ödül de filmin kalitesini gösterdiğini düşünüyorum.

Filme puanım ise bana göre 8/10 luk bir film.

Şu Asya filmlerini sevemedim bir türlü. Güney Kore, ünlü yönetmenleri olan bir ülke biliyorum. Ancak oyuncuların o yöreye ait vücut dilinden midir nedir sevemedim bir türlü.

Ben de pek sevmiyorum fakat geçen sene old boy ve parazit i izledim gerçekten aralarından çok güzel yapımlar çıktıgını farkettim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri