Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merak Ediyorsan Sor

Merhaba.

Forumda dolaşırken üyelerle ilgili gördüğüm bazı şeyler hakkında soru sormak istiyordum. Ama tabii konuları dağıtmamak için herhangi bir başlık altında soramıyordum.

Bu başlığı da, forum üyelerine sormak istediğim soruları doğrudan onlara sormak için açıyorum.

Sizin de kişisel olarak sormak istedikleriniz varsa, buradan sorabilirsiniz. Tabii cevap verip-vermemekte ilgili üyenin kararıdır.

Bir de ayrıca, uzun uzadıya ahlaki kuralları ya da fazla özel sorular sorular sorulmaması gerektiğini yazmama gerek yok sanırım. Aklı başında insanlarız sonuçta..

Haydi başlayalım.

Ben ilk olarak @SatoshiTURK hocama sormak istiyorum: Hocam o 0,6küsür Bitcoin'i ne zaman çekeceksiniz? Ya da çekmeyi düşünüyor musunuz? :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri