Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhaba.Geleceğin mesleğine başlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MARADONACOİN

Uzman Onbaşı
Merhaba , öncelikle herkese merhaba .Sağlık ve bol şans diliyorum. Forumu kuran ve katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Kaliteli bir forum ortamı gördüm burada. Bir dönem google adwords üzerinden çok mesai harcadım. Para da kazandım. Ama artık aşırı zorlaştı bu.Kripto para konusunu geleceğin en önemli konusu olarak görüyorum ekonomik anlamda. Ben ne kadar öğrenirsem çocuğuma da bir gelecek hazırlama şansım olabilir diye düşünüyorum. Aynı ingilizceyi önce kendim öğrenip çocuğumu daha iyi motive edebilmek , onu daha rahat yönlendirebilmek gibi. Kişisel gelişim asla bitmemeli. Bir çok meslek yok oluyor pandemi ortamında. Sanala taşınmayı önce bilinçaltında başarabilmemiz gerek. Saygılar , sevgiler.

Çok teşekkür ederim. Özgün düşüncelerimi yazdım. Bir baba olarak gerçekten de böyle hissediyorum. Evlatlarımızı dünyaya getirdiysek , onların eğitimini ve doğru yönlenmesini de sağlamalıyız diye düşünüyorum. Onlar henüz ; çocukluk , ergenlik , gençlik , bir yarış atı gibi hissettiren berbat eğitim sistemi , kendilerini tanıma ve anne babalarına kendilerini kanıtlama gibi boylarını çok aşan sorunlarla boğuşuyorlar. Dünya bu kadar geri dönülmez bir hızla değişirken çok zorlandıklarını net olarak görüyorum. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri