Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar Forumun reklamı iyi yapılıyor editörlük yaparak kazanmak birçok kişiye cazip geliyor ve güzel üye çekiliyor mantıklı bir sistem
forumun amacı insanların boş beleş bilgi dağıtmak yerine bilgi karşılığında kazanması gayet güzel birşey ki forum site yöneticisinin ilerleyen dönemde ödeme konusunda zorluk çekeceğini düşünüyorum reklamlardan aldığı kazancın yeterli olacağını zannetmiyorum ne yazıkki
böyle bir forum açmayı bende düşündüm ancak maliyet konusunda sıkıntıya düşeceğimi düşünerekten eyleme geçirmedim umarım ne üyeler ne yönetici mağdur olmaz
araştırma yapmayı seven birisiyim ve bilgi paylaşımı sonrasında kazanç elde etmek insanı mutlu edebilecek birşey forumun gerçekten ayakta kalmasını isterim

elimden geldiğince arama motorlarına yönelik kelime seçmeye çalışacağım ancak yöneticilerin fazla üye olmadan geleceğe yönelik ücret hesaplasını yapmasını tavsiye ederim

forumun kötü yönü ise konu açılacak alanların az olması daha fazla konu açılabilir bunu şiddetle tavsiye ediyorum ilgi alanım uzay bilim nereye açabilirimki :)

iyi forumlar

Merhaba. Forumun ilerleyişi ve geleceği hakkındaki konulara admin cevap versin. Ben de uzay bilimi ile ilgili konu hakkında yazayım :)

Forumun asıl amacı kripto para ve blockchain. Bu yüzden bazı konular hakkında eksik bölümler olabiliyor. Yeni olduğu için de eklemeler sürekli yapılıyor. Gerekli işlemler yapılabilir. Hoş geldiniz. :)

@EvilPluto
Öncelikle foruma hoş geldiniz.

Sanırım forum başlıklarını tam inceleyemediniz ve gözünüzden kaçtı ...
Alttaki bölümde , ilginç olaylardan tutun da doğadaki kuşlara , tiyatro ve film gösterimlerine , dağlara ve taşlara ,aşka vs . gibi bir çok konuda paylaşım yapabilirsiniz ..

Cevaplarınız İçin Teşekkür ederim
Merhaba. Forumun ilerleyişi ve geleceği hakkındaki konulara admin cevap versin. Ben de uzay bilimi ile ilgili konu hakkında yazayım :)

Forumun asıl amacı kripto para ve blockchain. Bu yüzden bazı konular hakkında eksik bölümler olabiliyor. Yeni olduğu için de eklemeler sürekli yapılıyor. Gerekli işlemler yapılabilir. Hoş geldiniz. :)
@EvilPluto
Öncelikle foruma hoş geldiniz.

Sanırım forum başlıklarını tam inceleyemediniz ve gözünüzden kaçtı ...
Alttaki bölümde , ilginç olaylardan tutun da doğadaki kuşlara , tiyatro ve film gösterimlerine , dağlara ve taşlara ,aşka vs . gibi bir çok konuda paylaşım yapabilirsiniz ..

Merhabalar Forumun reklamı iyi yapılıyor editörlük yaparak kazanmak birçok kişiye cazip geliyor ve güzel üye çekiliyor mantıklı bir sistem
forumun amacı insanların boş beleş bilgi dağıtmak yerine bilgi karşılığında kazanması gayet güzel birşey ki forum site yöneticisinin ilerleyen dönemde ödeme konusunda zorluk çekeceğini düşünüyorum reklamlardan aldığı kazancın yeterli olacağını zannetmiyorum ne yazıkki
böyle bir forum açmayı bende düşündüm ancak maliyet konusunda sıkıntıya düşeceğimi düşünerekten eyleme geçirmedim umarım ne üyeler ne yönetici mağdur olmaz
araştırma yapmayı seven birisiyim ve bilgi paylaşımı sonrasında kazanç elde etmek insanı mutlu edebilecek birşey forumun gerçekten ayakta kalmasını isterim

elimden geldiğince arama motorlarına yönelik kelime seçmeye çalışacağım ancak yöneticilerin fazla üye olmadan geleceğe yönelik ücret hesaplasını yapmasını tavsiye ederim

forumun kötü yönü ise konu açılacak alanların az olması daha fazla konu açılabilir bunu şiddetle tavsiye ediyorum ilgi alanım uzay bilim nereye açabilirimki :)

iyi forumlar

Sizin gibi üyeleri görmek mutlu ediyor insanı, Özellikle google yönelik paylaşımlarınızı gerçekten merakla bekliyor olacağım.
Bütçe konusu ile ilgili açıklamalar yapmıştık :) ama yine bir kaç konuya değinelim.

@Vonzarovich sanırım ilk fırsatta level sisteminden bahsedecek.
Gelir ve gider gibi konulara değinecektir umarım.
Sistemin reklam gelirinden bir beklentimiz tabi ki şuan için yok. Ama biz fişi çekip kapatıp gitmeyeceğiz.
Siz destek olduğunuz sürece bizde elimizden geleni yapacağız.

Birde şu cümleniz bu konulardan anladığınızı bir forumcu olduğunuzu gösteriyor.
bilgi paylaşımı sonrasında kazanç elde etmek insanı mutlu edebilecek birşey forumun gerçekten ayakta kalmasını isterim

umarın duyurular kategorisinde ki önemli konulara göz atarsınız :)
Keyifli forumlar...

Sizin gibi üyeleri görmek mutlu ediyor insanı, Özellikle google yönelik paylaşımlarınızı gerçekten merakla bekliyor olacağım.
Bütçe konusu ile ilgili açıklamalar yapmıştık :) ama yine bir kaç konuya değinelim.

@Vonzarovich sanırım ilk fırsatta level sisteminden bahsedecek.
Gelir ve gider gibi konulara değinecektir umarım.
Sistemin reklam gelirinden bir beklentimiz tabi ki şuan için yok. Ama biz fişi çekip kapatıp gitmeyeceğiz.
Siz destek olduğunuz sürece bizde elimizden geleni yapacağız.

Birde şu cümleniz bu konulardan anladığınızı bir forumcu olduğunuzu gösteriyor.

umarın duyurular kategorisinde ki önemli konulara göz atarsınız :)
Keyifli forumlar...
Teşekkürler :)

Hoşgeldiniz forum kısa sürede güzel kitle yakaladı büyümeye devam ediyor. Yönetimin uzun vade için planları vardır elbette. Yakında paylaşacaklarını düşünüyorum birçok kişi belkide bu anı bekliyordur. Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri