Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle selamlar. Foruma katılma nedenim deneyimlerimi paylaşmak. Yeni kripto arkadaşlar edinmek. Yaşım 37 öğretmenim evliyim dünyalar tatlısı 1 kız çocuğum var. Kripto dünyasıyla 2009 yıllarında tanışmıştım. Kendi mesleğimle ilgilenirken bu dünyadan çok uzaklaşmadım ama son 3 yıldır aktif olarak bu dünya içerisinde varım. Özellikle ilgi alanlarım faucetler, airdroplar, yeni alt coin ve nftler diyebiliriz. Yazacak çok şey var bilgi birikim ve deneyimlerimle sizlerleyim..
Bilgi ve birikimlerinizden yararlanırız umarım :)

Öncelikle selamlar. Foruma katılma nedenim deneyimlerimi paylaşmak. Yeni kripto arkadaşlar edinmek. Yaşım 37 öğretmenim evliyim dünyalar tatlısı 1 kız çocuğum var. Kripto dünyasıyla 2009 yıllarında tanışmıştım. Kendi mesleğimle ilgilenirken bu dünyadan çok uzaklaşmadım ama son 3 yıldır aktif olarak bu dünya içerisinde varım. Özellikle ilgi alanlarım faucetler, airdroplar, yeni alt coin ve nftler diyebiliriz. Yazacak çok şey var bilgi birikim ve deneyimlerimle sizlerleyim..
Umarım sizden bir kaç tane bilgi kaparım çünkü bu işe yeni başladım ve bilgiye ihtiyacım var .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri