Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merkeziyetsiz Borsalarla KYC ve Yaş Sınırı Olmadan İşlem Yapma

Bence bir garantisi yok bunun. Çok fazla içime sinmedi, paylaşım için teşekkürler .. :)
Konu ile alakalı Özgür Demirtaş'ı izlemenizi önemle rica ederim. Ayrıca kripto paralara yatırım yapmadan önce kripto para nedir? ne işe yarar? şeklinde mantığını anladıktan sonra bakmanızı öneririm. Otoriteleri reddediyoruz :D

Konu ile alakalı Özgür Demirtaş'ı izlemenizi önemle rica ederim. Ayrıca kripto paralara yatırım yapmadan önce kripto para nedir? ne işe yarar? şeklinde mantığını anladıktan sonra bakmanızı öneririm. Otoriteleri reddediyoruz :D

Beni yanlış anlamanızı istemem kesinlikle :) Tabiki zamanla dahada adapte olacağım böyle şeylere. Şu anda fazla bir tecrübem yok karamsar ve çekingen olarak bakıyorum herşeye :)

Tamamdır özellikle bakacağım..

Saygılar..

Beni yanlış anlamanızı istemem kesinlikle :) Tabiki zamanla dahada adapte olacağım böyle şeylere. Şu anda fazla bir tecrübem yok karamsar ve çekingen olarak bakıyorum herşeye :)

Tamamdır özellikle bakacağım..

Saygılar..
İyi niyetimden söyledim hocam. Asıl merkezi borsalar dayanaksız biraz. Sonuçta borsa kriptoları kendi cebinde tutuyor :)

İsteyen istediği yere kaçıp gidebilir herhangi bir güvencesi yok. Ama merkeziyetsiz borsalarda cüzdan sana ait tamamen işlem senin cüzdanda gerçekleşiyor.

İyi niyetimden söyledim hocam. Asıl merkezi borsalar dayanaksız biraz. Sonuçta borsa kriptoları kendi cebinde tutuyor :)

İsteyen istediği yere kaçıp gidebilir herhangi bir güvencesi yok. Ama merkeziyetsiz borsalarda cüzdan sana ait tamamen işlem senin cüzdanda gerçekleşiyor.
Söylediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkür ettim daha çok konuda böyle fikrim değişecektir eminim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri