Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

MetaCoin İşlem Ücreti Havuzu

metatime.png

MetaChain üzerinde yerel token olarak hizmet veren MetaCoin, zincir içerinde yapılan işlemlerde işlem ücreti olarak da kullanılmaktadır. Bu işlem ücretleri çeşitli oranlarda havuzlarda birikerek aşağıdaki şekilde paylaştırılır:

Miner Pool - %50
Holder Pool - %10
Charity Pool - %10
Advertiser Pool -%20
Burn Pool - %10

Miner Pool: Madencilik süresince kazancın yüksek olması maksadıyla işlem ücretlerinden alınan miktardır.

Holder Pool: Adından da anlaşılacağı üzere sadık yatırımcıların kazanç modellerini geliştirme amacı taşıyan havuzdur.

Charity Pool: Yardım kuruluşları için ayrılan miktarın toplandığı havuzdur.

Advertiser Pool: Çeşitli tanıtım faaliyetleri için ayrılan miktarın toplandığı havuzdur.

Burn Pool: Deflasyonist yapıda olan MTC'nin yakılacak miktarının toplandığı havuzdur. Bu havuzda biriken MTC günlük bazda yakılarak dolaşımdan çıkarılır.

Son düzenleme:
Evet, bu kısmı okuduğumu hatırlıyorum beyaz kağıtta.

Miner Pool: Madencilik süresince kazancın yüksek olması maksadıyla işlem ücretlerinden alınan miktardır.

Holder Pool: Adından da anlaşılacağı üzere sadık yatırımcıların kazanç modellerini geliştirme amacı taşıyan havuzdur.
Peki, Miner Pool fiziki madencilik havuzu, Holder Pool da stake madenciliği havuzu mu oluyor?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri