Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

metamask hesap token'ları

Herkese merhaba,
üç kontratım var ikisi token birisi de takas için. Bu kontratları projemde kullanmak istiyorum fakat bazı yerlerde nasıl yapacağımı tam olarak çözemedim. Öncelikle ön uçta metamask'e bağlandığımda hesapta varolan token'ları görmek istiyorum bunu yapamayınca arka tarafta kontratın örneğini kullanarak işlemi yapamaya çalıştım. bir işlem gerçekleşiyor fakat kontratta hiçbir değişiklik görünmüyor fakat örneği oluştururken bir signer belirtiyorum bunun nedenini tam olarak anlayamadım. Metamask'de token'ları göremediğim için arka uçta yapılan işlemin ön uçta işlevin sadece gas maliyetini ödese diye düşündüm fakat bunda da başarılı olamadım. İşin aslı bu sorunu nasıl çözeceğim hakkında bir çözüm bulamıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Anlamaya çalıştım, 2 defa okudum, dex kontratı yazıyorsunuz sanırım.

Kontrat kodlarını özel mesaj yolu ile gönderin inceleyeyim. Ancak yarın akşam cevap verebilirim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri