Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Airdrop Kazancım (570 dolar)

ben çok geç kaldım daha yeni başladım görevlere aslında çok kolay olduğu içinde kendime kızıyorum youtube falan her yerde sponsorluklarını görüyorum

Aylık toplam kazanç miktarı 10 milyon MTC den 3 milyon MTC ye düşürüldü ve 2 yıla yayıldı.

Özellikle bu tarz airdropları erken katılım önemli.

Bu aydan itibaren alınacak airdrop kazançları yeni yıl itibariyle 500 gün süreyle her gün eşit olarak açılacak.

Daha önceki aylarda ki kazançlar ise yeni yılın ilk günü tamamı açılacak.

Hocam ön satıştan alınanlar ve listeleme ile ilgili bir bilgin varmı aldıklarımı nasıl cüzdana aktaracağız
Bu ay içerisinde listeleme olacağı söylendi. Tier 1 borsada. Fiyatın 1 doların altına düşmeyeceğine dair CEO nun söylemleri var. Bu konuya çok yorum yapmıyorum.

Cüzdana aktarım konusu biraz karışık şuan hocam. Aktarım kapalı. Ağ halihazırda minerlar aktif olmadığından token olarak çıkarmayı düşünüyorlar sanırım.

Binance coin in ilk çıkış şekline aşina mısınız mesela. Anlaşılabilir olması için soruyorum.

Bu ay içerisinde listeleme olacağı söylendi. Tier 1 borsada. Fiyatın 1 doların altına düşmeyeceğine dair CEO nun söylemleri var. Bu konuya çok yorum yapmıyorum.

Cüzdana aktarım konusu biraz karışık şuan hocam. Aktarım kapalı. Ağ halihazırda minerlar aktif olmadığından token olarak çıkarmayı düşünüyorlar sanırım.

Binance coin in ilk çıkış şekline aşina mısınız mesela. Anlaşılabilir olması için soruyorum.
Anladım hocam sonradan kendi ağlarına entegre edecekler anladığım kadarıyla bnb de etherium ağında başlamıştı bildiğim kadarıyla iyi kazanç elde ettiler sui gibi bir çok borsaya sokabilirler aslında

Anladım hocam sonradan kendi ağlarına entegre edecekler anladığım kadarıyla bnb de etherium ağında başlamıştı bildiğim kadarıyla iyi kazanç elde ettiler sui gibi bir çok borsaya sokabilirler aslında
Aynen öyle hocam. Düşünce gördüğüm kadarıyla o şekilde. Tabi bir değişiklik olmazsa. Şahsi görüşüm şuan cüzdana çekmek daha uğraştırıcı olabilir gibi. Cüzdandakilere yönelik işlemler biraz karmaşık olabilir. Büyük çoğunluk sitedeki hesaplarda duruyor çünkü.

Sui çok iyi örnek hocam. Tam oturmuş. Evet ilk çıkış aşamasında ona benzer bir başarı yakalanabilir. İlk çıkış arzı çok çok düşük olacak. Onunda bir fırsata çevrilmesi mümkün. YTD

Sizin tahmini fiyatınız ve fiyat hedefiniz nedir hocam?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri