Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Airdrop Süprizleri

Metatime bugün Mart ayı kazançlarının dağıtımını tamamladı. Dağıtım dan önce daha önceduyurduğumuz 10 MTC Alımına 1 MTAp eklemesi yapıldı ve sıralama buna göre belirlendi.

Artık her alımınız sizin için MetaPoint olarak geri dönecek ve bu MetaPointler yine MTC ye dönüştürülecek. Kazan kazan yani bir nevi.

Ayrıca Nisan ayı için MetaNFT kapsamında, görev yapan kullanıcılara NFT sürprizi yapılacağı duyuruldu. Bu NFT'ler satılabilir olacak.

Airdrop'a katılmak, görevleri yapmak, alım gerçekleştirmek, kısaca her adımını da daha da fazla kazanmanızı sağlayan bir mekanizma işletiliyor.

Ben Mart ayında 1080 dolarlık MTC kazandım. Öyle çok birşey de yapmadım. Sadece arada görevleri yaptım.

Sizde fırsatları değerlendirmek için Metatime ailesine katılabilirsiniz. Bol kazançlar.

Metatime harikalar yaratıyor ve yaratmaya devam edecek gibi duruyor. Ben şahsen bu kadar net yol haritasının olduğu projeler arasında zirvede görüyorum YTD

Güzel proje olduğu konusunda herkes hem fikir.
Airdrop süreci açısından da erken dahil olanlar daha fazla kazanıyor benim gördüğüm. Katılımcı sayısı gün geçtikçe artıyor. Doğal olarak pastadan pay alan kişi sayısı da artıyor. Son 2 günde Türk telegram grubuna 1000 kişi dahil oldu en basiti. Geç kalmamak lazım benim görüşüm. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri