Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Bu Ay 700 Bin Dolar Dağıtıyor

metatime.png

Metatime tarafından başlatılan gelmiş geçmiş en büyük airdrop devam ediyor. Ön satış fiyatıyla düşünürsek yaklaşık değeri 700 Bin Dolar. Bu miktar sadece bu ay için. Diğer aylar artarak devam edecek. Ay bitmeden görevleri tamamlayarak puan kazanın, sizde airdroptan payınız alın.

Bu ay 10 milyon adet dağıtım yapılacak. Tavsiye olmamakla beraber en çok dağıtımları bu tarz durumlarda ilk aylarda olur. Çünkü kullanıcı sayısı gün geçtikçe artar. Kaçırmayın derim.

Ekli dosyayı görüntüle 15125

Metatime tarafından başlatılan gelmiş geçmiş en büyük airdrop devam ediyor. Ön satış fiyatıyla düşünürsek yaklaşık değeri 700 Bin Dolar. Bu miktar sadece bu ay için. Diğer aylar artarak devam edecek. Ay bitmeden görevleri tamamlayarak puan kazanın, sizde airdroptan payınız alın.

Bu ay 10 milyon adet dağıtım yapılacak. Tavsiye olmamakla beraber en çok dağıtımları bu tarz durumlarda ilk aylarda olur. Çünkü kullanıcı sayısı gün geçtikçe artar. Kaçırmayın derim.

700 k $ bana inandırıcı gelmiyor + eğer doğru ise bile bu parayı reklama yatırım yapsa çok daha başarılı olur, airdrop da bi reklam fakat pahalı bi reklam bence, nasıl katılıyoruz onları da yazsaydınız iyi olurdu :)

700 k $ bana inandırıcı gelmiyor + eğer doğru ise bile bu parayı reklama yatırım yapsa çok daha başarılı olur, airdrop da bi reklam fakat pahalı bi reklam bence, nasıl katılıyoruz onları da yazsaydınız iyi olurdu :)
Beklenti token başı 1 dolar üzeri şuan. Ne kadar olabilir yorum yapamam. Ama bu şartlar altında 700 Bin dolarlık airdrop 10 milyon dolarlık olmuş gibi. :) YTD

iştah kabartıcı amalar da olmuyor değil yani inandırıcı gelmiyo şahsi fikrim. tabi denemeden de doğruluk payının olup olmadığını bilemeyiz .bilgilendirme için teşekkürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri