Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime NFT Dağıtıyor

metatt.jpg

Metatime, ekosistemini erken keşfedenlere özel 3000 parçalık NFT koleksiyonundan NFT ödülleri için bir başvuru formunu sosyal medya hesapları üzerinden yayınladı.

Başvuru sayfası: premint.xyz/metatime/

Ödül kazanabilmek için twitter hesabınızı site üzerine bağlamalı, verilen görevleri twitter üzerinden yapmalısınız. Aynı zamanda Metamask, Trust Wallet gibi bir cüzdan ile giriş yapıp mail üzerinden kaydınızı tamamlamanız da gerekiyor. Cüzdanınız ile kaydolup “Registered” yazısı ve yeşil çek işaretini görene kadar işleme devam edin.

Koleksiyon 3000 parçadan oluşuyor ve 50 kazanan olacak.

Son düzenleme:
Benim de metamask'ı yeniden kurmam lazım. Uzun süre kullanmayınca şifremi unuttum. Tüm kombinasyonları denedim ama bir türlü olmadı. Kim bilir ne yaptım şifreyi?

Cüzdanı tekrar aktif etmiştim birkaç gün önce. Şimdi hatırladım. Kayıt işlemi tamamdır. Haydi rastgele...

Süresi geçmediyse gece katılacağım. Bakalım bu büyük ekosistem neymiş, NFT'leri ne işe yararmış. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri