Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metaverse ve Ötesi: Kripto Paralar Sanal Dünyaları Nasıl Dönüştürüyor

Hangileri örneğin?
Arcade de var
Prospectors oyununda da vardı da uzun zamandır girmiyorum. Süreliydi yanlış hatırlamıyorsam.
Birkaç çer çöp oyunda da var. İlerde şaş kaza tutarsa diye.

Genelde Ethereum ağında çıkan arazileri tercih ediyorum. Polygon, BSC, Solana ağında çıkarıyorsa proje, parası yok demektir projenin. Genellikle tabiki Parasız projede bir yerde tıkanır.

Bunu bir ara ben de denemiştim. Madencilik yapılıyordu dimi? Hani adamını yolluyorsun bir yere de 2 saatte gidiyor. Görevler yapıyorsun ve para kazanıyorsun, sonra da alet edavat alıyorsun. Ben arazi almadan denedim bir süre, sıkıldım. Görev kazançları çok düşüktü.
Arazi olmadan kazançlar çok düşük. Yatırımsız tam bir işkence zaten. Daha iyi oyunlar var piyasada yatırımlık. Gereksiz gördüğümden girmiyorum artık.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri