Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mexc Borsası SMS Sorunu | Lütfen Yardım.

Merhaba arkadaşlar, aylar geçti ama bu sorunu bir türlü çözemedim. MEXC borsasına giriş yaparken SMS doğrulaması istiyor ama bi türlü SMS gelmiyor.

Önceleri sadece e-mail doğrulaması ile giriyordum ama sonra coin transferi için SMS doğrulaması istemişti ve ilk doğrulamayı hesap açık iken yaptım ve sonrasın asla bir daha SMS doğrulaması alamadım ve coinlerim içeri de kaldı, giriş de yapamıyorum artık ne mail adresin ne de telefona doğrulama gelmiyor.

3-4 kere canlı destekten sorunu anlattım, sürekli "gerekli departmana ilettik sorunu çözecekler" şeklinde cevap veriyorlar ama aylardır sorun çözülmedi.

Aynı sorunu yaşayıp çözen birisi var mı acaba yada farklı fikri olan?

Lütfen şu sorunu çözelim coinler içeride kaldı hiç bir şey yapamıyorum.

Kullanmadım hiç bu borsayı engellemiş veya spam olarak işaretlenmiş olmayın

Kusura bakmayın borsayı ilkkez duydum ponzi falan olmasın?

yok hocam ponzi sistemi değil normal borsa hatta dünya genelinde baya da bi kullanıcı kitlesi var, bende twitter da "kripto emre" hesabının tanıtımı ile duyup üye olmuştum. insanlar şuan kullanıyorlar rahatça ama ben bu sorunu yaşıyorum nedense bi türlü çözemedim maalesef.

yok hocam ponzi sistemi değil normal borsa hatta dünya genelinde baya da bi kullanıcı kitlesi var, bende twitter da "kripto emre" hesabının tanıtımı ile duyup üye olmuştum. insanlar şuan kullanıyorlar rahatça ama ben bu sorunu yaşıyorum nedense bi türlü çözemedim maalesef.
Kripto emre tanımam falan ama genelde Ti'ye alınan bir şahıs sanırım, duyumlarım bu yönde. Aslında bu yüzden dikkat et dolandırıcılık yöntemleri kategorisinde YouTube dolandırıcılık yöntemlerini anlatmıştık hocam

İşiniz çözüldüğünde lütfen bilgi verin hatta borsa şikayet kategorine konu açın ve konu linkini support ile borsa yetkililerine gönderin Sonuçta kötü bir yorum istemez hiç bir borsa.

Kullanmadım hiç bu borsayı engellemiş veya spam olarak işaretlenmiş olmayın

Kusura bakmayın borsayı ilkkez duydum ponzi falan olmasın?

Kripto emre tanımam falan ama genelde Ti'ye alınan bir şahıs sanırım, duyumlarım bu yönde. Aslında bu yüzden dikkat et dolandırıcılık yöntemleri kategorisinde YouTube dolandırıcılık yöntemlerini anlatmıştık hocam

İşiniz çözüldüğünde lütfen bilgi verin hatta borsa şikayet kategorine konu açın ve konu linkini support ile borsa yetkililerine gönderin Sonuçta kötü bir yorum istemez hiç bir borsa.
teşekkür ederim hocam, elimden gelen her yolu deneyeceğim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri