Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mexc Borsası Tanıtımı

immortal_code

Yarbay
Moderatör
MEXC Global, Crypto Expo Dubai 2021'de Asya'daki en iyi kripto borsası ünvanını kazanan bir borsadır.
Merkezi kripto borsası, 500 milyon doların üzerinde işlem hacmine ve 200'den fazla ülkede büyüyen bir kullanıcı tabanına sahiptir.
2018 yılında hizmete başlamasından bu yana MEXC, çeşitli kripto alım satım fırsatlarını dünya çapındaki yatırımcılara genişletti. Singapur merkezli borsa şimdi mükemmel kripto para ticareti hizmetlerini Japonya, Türkiye, Hindistan, Endonezya, Afrika, Güney Kore, Brezilya gibi daha fazla bölgeye ve ülkelere sunmaktadır.
MEXC ayrıca kriptoyu bir sonraki seviyeye taşımak için en trend blok zinciri projelerinden bazılarıyla ve "on-ramp" kripto platformlarıyla birlikte çalışır. Son zamanlarda, küresel borsa Avalanche, Polygon ve Solana gibi pazar lideri blok zincirleriyle stratejik ortaklıklar kurdu.

Borsayı incelediğimizde çok kullanışlı bir arayüzünün olduğunu görüyoruz. Diğer dikkat çeken özelliği ise 'kickstarter özelliği'' bu özellik sayesinde spot cüzdanınızda tuttuğunuz MX tokenler sayesinde ücretsiz airdroplar almanız. Her katıldığınız kickstarter etkinliğinden airdrop geliyor.

Başka bir özelliği ise M-Day özelliği sayesinde ön satışlardan oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Yine bunun içinde spot cüzdanınızda en 100 MX token tutmanız gerekiyor.

Borsanın kendi tokeni olan MX Tokenin fiyatı 2,78 USDT dir.

Türkiye telegram kanalları --> https://t.me/MEXCTurkey

İndirimli üyelik için link --> ttps://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1Fx2q

(Ben de bu borsayı 1 aya yakındır kullanıyorum ve binance dan sonra en çok işlem yaptığım borsa MEXC borsasıdır.)

1637440972347.png

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, uzak durun!
Konusunu da açtığım bu sorunu yaşıyorum ve destek ekibine defalarca mail atmama rağmen 1 tane bile cevap gelmedi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri