Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

MinexPartner Bulut Madenciliği

Youtube daki videolar da ve reklamlarda gordüğüm kadarıyla hiçbirşey yapmadan kazanç elde ediyorsunuz scam mı değil mi pek bilemiyorum siteye üye oldupun zaman sana 5 dolarlık mining gücü veriyor sen de onunla günde 0.04$ kazanıyorsun ben baya bıraktım şuan 2 dolar gibi bir param var fakat siteye 10 dolar yatırmadan çekim yapmıyor .
konu hakkında bilgisi veya deneyimi olan varsa yorum yapabilir.

Screenshot_20220301-132537091.png

Buda kanıtı

Youtube daki videolar da ve reklamlarda gordüğüm kadarıyla hiçbirşey yapmadan kazanç elde ediyorsunuz scam mı değil mi pek bilemiyorum siteye üye oldupun zaman sana 5 dolarlık mining gücü veriyor sen de onunla günde 0.04$ kazanıyorsun ben baya bıraktım şuan 2 dolar gibi bir param var fakat siteye 10 dolar yatırmadan çekim yapmıyor .
konu hakkında bilgisi veya deneyimi olan varsa yorum yapabilir.
Bu şekilde para kazanmak istiyorsanız, Stormgain'i önerebilirim. Daha önceki yıllarda şimdikinden çok daha fazla kazandırıyordu, madenci özelliği. O zamanlar çok uğraşıyordum bu borsayla. Dişe dokunur seviyede de kazandırdı bana. Bir ara kaldıraçlı işlemlerde zarar edince bırakmıştım. Hatta unutmuştum..

Dün sitenin sohbet sayfasında birisi referans kodu paylaşmış. Onu görünce yeniden hatırladım. Tekrar başladım.

En azından güvenli bir sistem. Hiç para yatırmadan da, doğru hamlelerle kazanılabilir. Tabii sabrlı olmak şart.

YTD.

Bu şekilde para kazanmak istiyorsanız, Stormgain'i önerebilirim. Daha önceki yıllarda şimdikinden çok daha fazla kazandırıyordu, madenci özelliği. O zamanlar çok uğraşıyordum bu borsayla. Dişe dokunur seviyede de kazandırdı bana. Bir ara kaldıraçlı işlemlerde zarar edince bırakmıştım. Hatta unutmuştum..

Dün sitenin sohbet sayfasında birisi referans kodu paylaşmış. Onu görünce yeniden hatırladım. Tekrar başladım.

En azından güvenli bir sistem. Hiç para yatırmadan da, doğru hamlelerle kazanılabilir. Tabii sabrlı olmak şart.

YTD.
Günde 5-6 kez girip çalıştırıp 10 cent falan kazanırsınız, onu $10 yapmanız gerekiyor bakiyeye geçirmek için. Bakiyeye geçen $10'ı da 5x kaldıraçla katlayacağız da ölme eşeğim ölme. :D

Günde 5-6 kez girip çalıştırıp 10 cent falan kazanırsınız, onu $10 yapmanız gerekiyor bakiyeye geçirmek için. Bakiyeye geçen $10'ı da 5x kaldıraçla katlayacağız da ölme eşeğim ölme. :D
Hocam marjin işlem konusunda kopya çekmeye başlamadan önce zararlarım olmuştu. Ama Emrah Ocak adındaki vatandaşı tanıyana kadar.. Reklam yapmak gibi olmasın ama o arkadaş sayesinde 10 dolarla girip, çok para kazanmışlığım var harbiden.

Kaldıraçlı işlemlere ara vermiştim ama bir iki gündür yeniden başladım.

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri