Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mp3 dönüştürücü Yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar satoshitürk forum sakinleri,
kendime mp3dönüştürücü sitesi açmayı planlıyorum fakat script bulamadım çalıştıramadım bulduğum scriptler ise dönüştürmüyor
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Sıkıntılı bir iş şuan mobildeyim pcde iken detaylı bilgi vermeye çalışacağım

pcye geçebilme şansınız oldu mu ?
mp3 dönüştürücü scripler youtube api kullanıyor gelende veya ffmpeg ile convert işlemleri yaptırılıyor.
ücretsiz olarak bulduğunuz scriptlerde kod yapısını inceleyip ne kullanıdığını öğrenin.
ayrıca hosting gereksinimleri nedir kontrol edin
çalışmıyor ve hata veriyor ise hosting veya vpste log kayıtları incelenmeli bu tarz kayıtlar var ise burada hata kodlarını paylaşın yardımcı olmaya çalışayım.

mp3 dönüştürücü scripler youtube api kullanıyor gelende veya ffmpeg ile convert işlemleri yaptırılıyor.
ücretsiz olarak bulduğunuz scriptlerde kod yapısını inceleyip ne kullanıdığını öğrenin.
ayrıca hosting gereksinimleri nedir kontrol edin
çalışmıyor ve hata veriyor ise hosting veya vpste log kayıtları incelenmeli bu tarz kayıtlar var ise burada hata kodlarını paylaşın yardımcı olmaya çalışayım.
bulduğum script çok güzel bir şekilde çalışıyor fakat mp3 olarak videoyu indirmeye izin vermiyor isterseniz html dosyasını atayım birda siz inceleyin

kendim kod yazacak kadar deneyimim ve bilgim yok o yüzden internet üstünde bulduğum scriptleri editleyip deniyorum ya da hoşuma giden site tasarımlarının script'ini alıp editliyorum da api ve ffmpeg kısmı yok ne yapacağım bilemedim :(
anlıyorum size göre yazalım desem astarı yüzünü geçer.
size özel düşünürseniz ücreti dahilinde sıfırdan yazabiliriz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri