Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Müzik kutusu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya arkadaş kaç oldu giriyorum merak ettim dinleyeceğim kulaklığım yok, ancak iş yerinde yarın inşallah dinleyeceğim teşekkürler.

''Kendime yalan söylediğimden beri artık kimseye inanmaz oldum''
Çingeneler zamanı filminden çok sevdiğim bir replik ve filmin unutulmaz müziği...

https://www.youtube.com/watch?v=m-PyTM9-i9E&list=LL&index=23&ab_channel=GoranBregovic
Belki, konuyla alakasız olacak ama Çingeneler Zamanı'nın yönetmeninin diğer meşhur filmi var. Ak Kedi Kara Kedi.
O film de iki kardeş tartışırken evlerinin üst katında, birden dedeleri uyanıyor. Meğer adam 10 senedir uyuyormuş aralıksız. Aksi bir ihtiyar. Ne gülmüştüm ya 10 senedir uyuduğunu öğrenince. Müthiş bir yaratıcılık böyle bir şeyi yazmak. 10 sene aralıksız uyunur mu ya! :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Belki, konuyla alakasız olacak ama Çingeneler Zamanı'nın yönetmeninin diğer meşhur filmi var. Ak Kedi Kara Kedi.
O film de iki kardeş tartışırken evlerinin üst katında, birden dedeleri uyanıyor. Meğer adam 10 senedir uyuyormuş aralıksız. Aksi bir ihtiyar. Ne gülmüştüm ya 10 senedir uyuduğunu öğrenince. Müthiş bir yaratıcılık böyle bir şeyi yazmak. 10 sene aralıksız uyunur mu ya! :ROFLMAO: :ROFLMAO:
İzleyecegim o filmi de en kısa zamanda

Çok iyi bir filmdir. Müzikleri de yine Goran Bregovic yaptı diye biliyorum. Gerçekçi ve fantastik. Büyülü gerçekçilik akımını hatırlatıyor film bana bazı yönleriyle.

1612972436466.png

Bu butonu kullanarak eklersen daha güzel olur :) başka siteye gitmek istemiyorum :)
güzel şarkılar teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri