Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Musluk Siteleri Çok para kazandırır mı?

• Konbuyu başlatan Misafir474
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir474

Misafir
Musluk siteleri ne kadar para kazanıyor?

Gerçek şu ki,birçok insan bu soruyu soruyor.Genel olarak,reklamcılık yoluyla para kazanan iki site vardır musluklar ve PTC'ler(tıklama başına ödeme yapılır).İş modelleri farklı ama asıl amaçları aynı.Çevrimiçi bir hizmet sunarlar,kullanıcılarına ve reklamverenlerine sistem içinde ödeme yaparlar ve bu ödemelerden gelir elde ederler.PTC sitelerinin geliri,onlara kaç kişinin kaydolduğuna ve kullanıcıların teklifleri tamamlamak için ne kadar para harcadıklarına bağlıdır.Muslukların trafik çekme gibi sorunları yoktur çünkü basitçe istemezler.Ancak PTC'lerden bile daha fazla kar getiren başka bir özelliği daha var.Musluk sitelerinin mantığını anlamak için bazı temel bilgileri anlamanız gerekir temel olarak muslukların ne olduğunu,nasıl para kazandıklarını,çok para kazanıp kazanmadıklarını ve hatta onları yapmaya değer olup olmadığını anlamanız gerekir.Musluklar,bir captcha çözmeniz veya bazı reklamları izleme,oyun oynama vb.gibi basit görevleri yerine getirme karşılığında size küçük miktarlarda para ödeyen web siteleridir.Musluk siteleri ve kazanç potansiyelleri hakkında kapsamlı bir araştırma yaptım ve şimdi cevaplıyorum.en önemli soru

Musluk siteleri ne kadar para kazanıyor?”
Musluk sitelerinin ne kadar para kazandığını hiç merak ettiniz mi? Günlük olarak kazandıkları kar nedir? Kesin sayıları arıyorsanız sizi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm,ancak bu iki soru doğada çok benzer ve aynı cevaba sahip değil.

Musluk siteleri çok para kazanıyor mu?
Bu soru birkaç yıl önce Quora'da yayınlandı ve soran kişi,sitelerine gelen binlerce ziyaretçiden bir kişinin ne kadar kazanabileceğini bilmek istedi.Musluktan para kazanma modeliyle kaç kişinin ilgilendiğini merak ettiyseniz veya bir musluk sitesinde para kazanmak için ne gerektiğini bilmek istiyorsanız,o zaman şanslısınız Bir musluk sitesinde para kazanmanın en iyi yollarından bazılarını açıklayacağım.Musluk siteleri dünyasına atlamaya karar verdiyseniz orada keşfedilmeyi bekleyen binlerce niş siteniz var o zaman onları karlı hale getirmek için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek kesinlikle ihtiyatlı olacaktır.Bir süre önce insanların para kazandığı musluk sitelerinden haberdar oldum.Nasıl çalıştıklarını ve insanların onlardan gerçekten ne kadar para kazandığını anlamaya çalıştım.

Musluk siteleri,reklamları tıklamanız için size ödeme yapan web siteleridir.Başlangıçta,bu siteler hakkında çok fazla endişem vardı.Onlar bir aldatmaca mı? İyi ödüyorlar mı? Çevrimiçi para kazanmak için Bitcoin musluklarından veya diğer yöntemlerden daha mı iyidirler? Tüm bu soruları cevaplamak ve hangi Faucet sitesinin en iyisi olduğunu bulmak için yola çıktım.Musluk sitesi,insanları küçük miktarlarda bitcoin veya diğer kripto para birimleriyle ödüllendiren bir uygulama veya kod içeren bir sitedir.Bir musluk sitesi,ziyaretçilere yalnızca siteyi ziyaret ettikleri için genellikle çok küçük miktarlarda Bitcoin öder.Bazıları anketleri doldurmayı ve/veya hızlı videoları izlemeyi ve reklamları tıklamayı gerektirir ancak çoğu,captcha'ları çözmenizi gerektirir.

Bir kaç aylık tecrübemi sizlerde paylaşmak adına özetlemem gerekir ise bu musluk (faucet) siteleri sizlere çok para kazandırmaz ama kripto borsalarında yapacağınız bazı işlemlerde alınan komisyon ücretlerini karşılayabilir. Bunun için bile bolca vakit ayırarak ekran başında size tanımlanan level seviyesinde reklam tıklama, bonus alma, kısa video izleme ve anket doldurma gibi işlemleri gerçekleştirmeniz sonucunda çok küçük miktarlarda kazanacağınız ödüller ile ancak bir birikim yapabiliyorsunuz. Fazlaca bir beklentiye girmemenizde yarar var...

Ekli dosyalar

• örnek kazançlar.jpg
    örnek kazançlar.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 100
Çok fazla kazandırmıyor lakin faydası yine de olur

Uzun yıllardır muslukları kullanan ve bir dönem kendi musluğumu bile açmış birisi olarak bu konuya şöyle bir yorum getirebilirim.

Kripto para muslukları bundan 3 yıl önce falan ciddi anlamda güzel kazançlar veriyordu, Ortalama olarak günlük sadece musluk yaparak 10 dolar aldığım zamanlar bile vardı.

Sonradan Bitcoin yükselişi ile birlikte birden bire bütün kripto paralarının muslukları kazançları çok ciddi anlamda düşürdü. Günlük 2 3 Bin doge aldığım musluktan günde 50 100 doge alsam şükür diyordum ( Doge bu değerde değildi) oyüzden bende muslukları bıraktım çünkü gerçekten boşa zaman harcıyoruz ve ciddi bir referans kitlemiz yoksa kazanç elde edemiyoruz.

Kendi musluğumu açtığım için işin o tarafından yorum yapacak olursam da,

Musluk siteleri reklamlar, PTC ve Shortlinkler ile kazanç elde ediyor ve buna oranla size ödeme yapıyor.
Genel olarak reklam veren siteler 3 yılını doldurmamış sitelere reklam gösterim kazancını aşırı düşük tutuyor ve buda doğal olarak musluk sahibinin daha düşük miktarda ödül vermesi demek oluyor.

3 yılını dolduran sitelerde reklam kazancı ciddi artış gösteriyor ama buseferde site sahibi, zaten düzenli kullanan insanlar var ben cebime giren paraya bakarım diyerek bu artışı fiyata yansıtmıyor. Bunun sonucunda kazanan musluk sahibi oluyor, bizde günde 1 dolar belki kazanırız diye saatlerce faucet yapmış oluyoruz. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri