Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasıl dolandırıldım!?

Her siteye para atılmaz her siteye güvenilmez internet ortamında hiçbir site güvenli değildir şuan dünya devi olan uygulamaların bile yarın kapanma ihtimali yok diyemeyiz internet ortamı güvenli değildir bu arada geçmiş olsun kardeşim

Çok geçmiş olsun. Kısa süre içerisinde yüksek kâr vaat eden sitelerin çoğu dolandırıcı oluyor. Yatırım yapmadan önce detaylıca sitenin her ayrıntısını incelemek gerekir. Tekrar geçmiş olsun, umarım bir daha böyle bir durum yaşamazsınız.

Paribu yu Yeni öğrendim bende ama eski dönemde olan şeyler beni hala korkutuyor çiftlik bank gibi v.s bir miktar yatırdim tabiki buraya ama henüz kaar etmiş değilim
Dolandırmak bi yana dursun isminiz numaranız TC.Kimlik kartınız kötü yollarda kullanılabilir şöyle bir örnek vereyim ben şuan subaylık sınavına girdim mülakatlara çağıracaklar Allah nasil ederse alnımın akıyla kazanacağım ama benim başım bu tür siteler yüzünden yansaydı belkide güvenlik soruşturmasından geçemeyecektim daha kötüsü hapis cezası alacaktım sicilime işlenecekti demem o ki yukarıda da mesaj yazanların dediği gibi hiçbir siteye güvenmeyin kimse sizden aldığı paranın 2 veya 3 katını bedavadan size vermez lütfen dikkatli olun

Burda bahsedeceğim hiç bir sey yatırım tavsiyesi değildir!

Ben bundan 2 yıl once bi site keşf etdim. Onda hele kripto paralar hakda hiç bi bilgim yokdur.

Sitede yatırım yapıb gün sonunda gelir elde edeceğinizden bahs ediyodu.

Ben normalde arasdiririm site güvenilirmi ve ya yatirim yapiyimmi?
Amma nedense bunu arasdırmadım. Ve olanlar oldu:
Oraya 100 dollar yatirdim. Ve gün sonunda bana 140 dollar vereceğini vad ediyodu. Ve gün sonu geldiğinde sitenin bağlandını gördüm.
Kısacası bir siteye yatırım yapmamısdan evvel iyice araşdırın ve güvenseniz bile elinizdeki miktarin hepsini oraya yatırmayin !

Sonda yine vurğulayım bahsetdiklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi de

Burda bahsedeceğim hiç bir sey yatırım tavsiyesi değildir!

Ben bundan 2 yıl once bi site keşf etdim. Onda hele kripto paralar hakda hiç bi bilgim yokdur.

Sitede yatırım yapıb gün sonunda gelir elde edeceğinizden bahs ediyodu.

Ben normalde arasdiririm site güvenilirmi ve ya yatirim yapiyimmi?
Amma nedense bunu arasdırmadım. Ve olanlar oldu:
Oraya 100 dollar yatirdim. Ve gün sonunda bana 140 dollar vereceğini vad ediyodu. Ve gün sonu geldiğinde sitenin bağlandını gördüm.
Kısacası bir siteye yatırım yapmamısdan evvel iyice araşdırın ve güvenseniz bile elinizdeki miktarin hepsini oraya yatırmayin !

Sonda yine vurğulayım bahsetdiklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi değildir!
Hocam sadece bu piyasada değil her piyasada böyle olaylar dönüyor benimde bir kere id*da* sitesinde başıma geldi oluyor yani dikkat etmek gerekli

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri