Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasıl dolandırıldım!?

Geçmiş olsun hocam inşallah bir daha bu tarz tuzaklara düşmezsiniz bunlara saadet zinciri denir hocam ponzi sistemler günümüzde çok yaygın

Nasıl bir site ki sana para yatırdığında akşamına yüzde kırk oranında garanti verebiliyor ? Biraz garip bence sitenin formatını yanlış anlattın. İyi araştırımakta fayda var. Saygılar ..

Geçmiş olsun, ancak anlattığınıza göre bu bir ponzi sistemdir ponzi sistemlerin hepsi de bir kullanıcıdan alıp ötekine vererek bir süre güven kazanır daha sonra da çökmeye mahkumdurlar. Bedava peynir fare kapanında olur o yüzden kolay para kazandırmayı vaadeden sistemlere güvenmemenizi öneririm.

Çok basit olmuş, dikkat edin.

Geçmiş olsun kardeşim herkes gibi bende en fazla daha dikkatli ol diyebilirim.
Kısa yoldan zengin olmaktansa meşakkatli bir yoldan geçmek
Kendi alın terin kendi paran kimseye minnet eylemeden kazandığın para.
Herkesin kendi düşüncesi saygılar.

Geçmiş olsun. Ama bazen her nekadar da araştırma yapsak faydası olmuyor. Bende bu şekilde bir sitede katlama programına dahıl oldum ama benim girdiğim sırada ödemeyi kestiler çokta bu tarz sitelerde bulunmamak lazım kim ne kazanıyorsa kazansın :) YTD

Burda bahsedeceğim hiç bir sey yatırım tavsiyesi değildir!

Ben bundan 2 yıl once bi site keşf etdim. Onda hele kripto paralar hakda hiç bi bilgim yokdur.

Sitede yatırım yapıb gün sonunda gelir elde edeceğinizden bahs ediyodu.

Ben normalde arasdiririm site güvenilirmi ve ya yatirim yapiyimmi?
Amma nedense bunu arasdırmadım. Ve olanlar oldu:
Oraya 100 dollar yatirdim. Ve gün sonunda bana 140 dollar vereceğini vad ediyodu. Ve gün sonu geldiğinde sitenin bağlandını gördüm.
Kısacası bir siteye yatırım yapmamısdan evvel iyice araşdırın ve güvenseniz bile elinizdeki miktarin hepsini oraya yatırmayin !

Sonda yine vurğulayım bahsetdiklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi değildir!
Geçmiş olsun dikatli olmak lazim

Malesef dolandırıcı çok. Dikkat etmek uyanık olmak lazım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri