Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasil kazanırsınız (ufak ama değerli bilgi)

bende ufaktan başladım ama zaman kaybı olan çok site var en verimlileri nasıl tesbit edebileceğimiz dair tatmin edici kaynak pek yok ama bu zaman bolluğunda denemeye değer

bende ufaktan başladım ama zaman kaybı olan çok site var en verimlileri nasıl tesbit edebileceğimiz dair tatmin edici kaynak pek yok ama bu zaman bolluğunda denemeye değer
Nasıl yararlı olabilirim diye düşündüm ve musluk sitelerini artık burada paylaşmaya karar verdim bugün açacağım konunun musluk siteleri ile ilgili olduğu yazımda sizlere güzel siteler önereceğim umarım sizler içinde yararlı olur :)

İlk başta tavsiye etmem gereken şey şu bırakmayın pes etmeyin
.
Çünkü damlaya damlaya göl olur demek istediğim şu büyük hevesle başlıyorsunuz veya başlıyorum fakat 1 hafta geçtikten sonra kazanç miktarı düşük olduğunu görünce bırakıyorsunuz ama yanlış olması gerek şey ise devam etmek emek varsa kazançta vardır kazanç sisteminden ve söylediklerimden kastım faucet siteleri veya anket ile kazandıran siteler kendinize zaman ayırın ek gelir kazanacağınız şeyler çok ve araştırın kaynak çok bu platformda da konular açarak yardım alabilirsiniz şimdi ise sorularınızı bekliyorum ilk konum ve düşüncelerimi aktarmak istedim yanlışlarım ve yanlışlarımız
aslında kucuk buyuk ayrım yapmadan girmek lazım bu tur sitelere kendi kendine toplasın bir zaman sonra girip birikenleri kendi hesabımıza cekince verdigi haz inanılmaz oluyor :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri