Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ne önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben bu işlerde yeniyim daha 3-4 ay oldu araştırmalarım. Benim fikrimce kripto ile kolay para kazanmak amma ve lakin yöntemlerini henüz bilmiyorum. Sizin fikrinizce madencilik yapmakmı karlı yoksa al-satmı yada dokunmayıp biriktirmekmi? Yardımcı olursanız sevinirim her kese iyi Ramazanlar dilerim.

Madencilik yapmak istiyorsan zaten onun kendi teçhizatları var internet üzerinden bir uygulamadan madencilik yapmayı düşünme bence çoğu uygulama ödemiyor ne yazık ki yani boşa zaman kaybı . Madencilik için de sermayeye ihtiyaç var

Yatırım yapmadan kazanmak istersen zaman harcaman lazım ve çok kazanamazsın ama yatırım yapacaksan da araştır potansiyeli olan koinleri al sat yap kazanırsın

cümleler arasına nokta koyalım
Ben Mart 2021 de bir dost tavsiyesiyle çok fırlamadan Cardano'dan 600 küsür tane almıştım. Şuan hala in çık yapıyor değerlendirilebilir.

Son düzenleme:
Lütfen yorumlarda ve içeriklerde harf hataları yapmayalım.
Acikcasi bende yeniyim bu kripto para borsasinda. Bir cok gruba uyeyim insanlarin yazdiklarini okuyorum, 2 tip insan gordum.
1.tip : Al-sat yapan, aldigi coinden kar yakaladiginda hemen satip isini garantiye alir. Bazi zamanlarda daha fazlasini kazanma umuduyla bekletir anlik zararda edebilir. Ertesi gun ki trenleri kacirmak istemedigi icinde bazi zamanlar zararina bile cikabilir. Bu isi profesyonel yapamiyorsa da ya yerinde sayar ya da az kazanir gibi..

2.tip : uzun vadeci ( garantici), coinlerin 1 yillik gecmisini arastirmis, yukselislerini gormus ve ikna olmus insan tipi. Anlik fiyatina bakmadan, uzun vadede unutmak icin sepet yapar ve gercekten unutabilirsede guzel kar lar alir.. Bunu %100 kar alacak diye nitelendiremeyiz, ama genel anlamda uzun vadeden kar aliniyor. Daha garantici...

Sadece gorup analiz yaptigim insan tiplerini yazmak istedim.
'' Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. ''

Eğer belli bir miktar paranız yoksa , Airdrop kovalayarak bu işe başlaya bilirsiniz bir de musluk ve ptc siteleri ek olarak da 1 2 teklif ile başlangıç yapıla bilir 1 1 derken 2 4 6 diye bir bakmışsınız portfolyonuz genişlemiş , tavsiyem hiç paranız yoksa bu yönde bir miktar birikimiz varsa da bir kaç parça halin de araştırma yaparak yatırım yapıla bilir .

Acikcasi bende yeniyim bu kripto para borsasinda. Bir cok gruba uyeyim insanlarin yazdiklarini okuyorum, 2 tip insan gordum.
1.tip : Al-sat yapan, aldigi coinden kar yakaladiginda hemen satip isini garantiye alir. Bazi zamanlarda daha fazlasini kazanma umuduyla bekletir anlik zararda edebilir. Ertesi gun ki trenleri kacirmak istemedigi icinde bazi zamanlar zararina bile cikabilir. Bu isi profesyonel yapamiyorsa da ya yerinde sayar ya da az kazanir gibi..

2.tip : uzun vadeci ( garantici), coinlerin 1 yillik gecmisini arastirmis, yukselislerini gormus ve ikna olmus insan tipi. Anlik fiyatina bakmadan, uzun vadede unutmak icin sepet yapar ve gercekten unutabilirsede guzel kar lar alir.. Bunu %100 kar alacak diye nitelendiremeyiz, ama genel anlamda uzun vadeden kar aliniyor. Daha garantici...

Sadece gorup analiz yaptigim insan tiplerini yazmak istedim.
'' Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. ''
Profesyonel yatırımcı tipi 2. tip. Bunlar daha sağlam adımlar atarak senede birkaç kez işlem yaparlar. Genel olarak bekelemede kalırlar.

Merhaba arkadaşlar. Ben bu işlerde yeniyim daha 3-4 ay oldu araştırmalarım. Benim fikrimce kripto ile kolay para kazanmak amma ve lakin yöntemlerini henüz bilmiyorum. Sizin fikrinizce madencilik yapmakmı karlı yoksa al-satmı yada dokunmayıp biriktirmekmi? Yardımcı olursanız sevinirim her kese iyi Ramazanlar dilerim.
hiç yatırım yapmak istemiyorum dersen airdroplar kovalayabilirsin, ufak tefek görevler ile ufak tefek birikimler yapabilirsin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri