Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ne önerirsiniz?

Airdrop ne demek ve nasil ulasabiliyoruz? Bir cok kez duydum ama hic arastirmadim acikcasi :)
Sağa sola kimlik bilgilerini verip adamların reklamını da bir güzel yaptıktan sonra ufak bir miktar aldığın coinler için sana airdrop yaptık derler. Değerlenir ya da Değerlenmez net olarak bilmeden yaparsın bu işi. Değerlense de çok önemli değil, 10 veya 15 dolara; değerlenmese de kimlik bilgilerini 1 veya 2 liraya satmış olursun.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sağa sola kimlik bilgilerini verip adamların reklamını da bir güzel yaptıktan sonra ufak bir miktar aldığın coinler için sana airdrop yaptık derler. Değerlenir ya da Değerlenmez net olarak bilmeden yaparsın bu işi. Değerlense de çok önemli değil, 10 veya 15 dolara; değerlenmese de kimlik bilgilerini 1 veya 2 liraya satmış olursun.

Yatırım Tavsiyesi Değildir
Anladim. Tesekkur ederim

Merhaba arkadaşlar. Ben bu işlerde yeniyim daha 3-4 ay oldu araştırmalarım. Benim fikrimce kripto ile kolay para kazanmak amma ve lakin yöntemlerini henüz bilmiyorum. Sizin fikrinizce madencilik yapmakmı karlı yoksa al-satmı yada dokunmayıp biriktirmekmi? Yardımcı olursanız sevinirim her kese iyi Ramazanlar dilerim.
Bulut madenceliği yapabilirsin mesela bu işi iyi birkaç site var araştırıp iyi bir sitede bulut madenciliği yapabilirisin yatırım yaparak veya yatırım yapmadan ama yatırım yapmadan kazanman zor YTD

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Ben bu işlerde yeniyim daha 3-4 ay oldu araştırmalarım. Benim fikrimce kripto ile kolay para kazanmak amma ve lakin yöntemlerini henüz bilmiyorum. Sizin fikrinizce madencilik yapmakmı karlı yoksa al-satmı yada dokunmayıp biriktirmekmi? Yardımcı olursanız sevinirim her kese iyi Ramazanlar dilerim.
Aynen nasıl kullanılıyor bu site

Mantıklı olan al sat yapmak madencilik olayı biraz uzatıyor al sat yaparak belki günde 1000 tl kazanirsin ama madencilik yaparsan günde belki 250 zor kazanirsin

Madencilik çok da karlı değil .Tabii cloud madenciliğinden bahsediyorum karlı değil derken. Gerçek bir ekipmanla BTC mining yapanların 10 ile 20 bin dolar arasında ülkesine göre değişen üretim masrafları oluyor yanlış hatırlamıyorsam. al sat yada uzun vade yatırım düşünüyorsan da önce teknik analiz eğitimleri al derim bir çok yerde ücretsiz olarak var.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri