Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Neden Buradayız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba. Ben de yeni katıldım bu topluluğa. Şu anda freelancer yazarlık yapmaya çalışıyorum. Yazarak para kazanabileceğim platformları değerlendiriyorum diyebilirim. Bir de kripto para birimleri konusunda kendimi geliştirerek bir miktar kazanç elde etmeye çalışıyorum. Bu ikisini birleştirebileceğim bir platform olduğunu görmek gerçekten harika. Bunu kendi dilimde yapabiliyor olmak da ayrıca güzel. Google Translate kullanmaktan sıkılmıştım doğrusu. Peki siz neden buradasınız? Elbette amacınız sır değil. Ancak bunu birkaç kelimeyle paylaşmak isteyebilirsiniz belki. Teşekkürler...

Hoşgeldiniz hem eğlenme hem öğrenme hem kazanma platform'u severek takip ediyoruz burayı seni aramızda gördüğüm için mutlu oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri