Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Network Marketing Kazandırıyor Mu? (Oriflame)

duygukrpz

Kıdemli Çavuş
Günümüzün ilgi gören işlerinden olan network markası Oriflame işleyiş sistemini sizlerlerle paylaşmak istedim. Uzun zamandır yapıp güzel kazançlar elde ettiğim bir iş.
Firma kozmetik, cilt bakım ürünleri, az sayıda gıda takviyesi ve parfümeri üzerine çalışan bir firma.
Firmayla çalışmak istediğinizi belirttiğinizde sizin için başka bir üyenin alt kolu olarak üyelik oluşturuyorlar. Sizden de yakın çevrenizde bu işi yapmak isteyenleri kendi alt ekibinize üye etmenizi istiyorlar.
İşleyiş de tam burada devreye giriyor. Alt ekibinizde oluşturduğunuz her üyelikten ve her üyenin girdiği siparişten siz de kazanıyorsunuz. Aynı zamanda firma katalog ile çalışan bir firma. Size üye olduktan katalog veriyorlar ve yapmanız gereken çevrenizdeki kişilere veya internet üzerinden ürünlerin tanıtımını yaparak sipariş toplamak. Topladığınız bu siparişler size hem para hem de puan kazandırıyor. Yani siz firmanın üyesi olduğunuz için katalog da müşteri için verilen fiyat siz sipariş girdiğinizde geliş fiyatına düşüyor ve siz onu katalog fiyatına satarak kazanç elde etmiş oluyorsunuz. ( ör: 50 TL olan bir ürünün geliş fiyatı 38,50 TL )
Puan sistemi ise firma her ay ortalama bir puan belirliyor, belirlediği puana ulaşan çalışanlarına her ay bir hediyesi oluyor. Gireceğiniz her siparişin kendine göre bir puanı oluyor.
Mesela ben şuana kadar puan-hediye sistemi sayesinde mikser, tencere tava seti, kahve makinesi, yorgan seti, çaycı gibi hediyeler kazandım. Son olarak firma size alt ekibinizde aktif sipariş giren 4 üye oluşturduktan sonra aylık 150 TL , 6 üye sonra 275 TL yatırıyor ve üye sayınız arttıkça ücret çoğalarak gidiyor.

Benim üst ekibimde firmanın araba hediye ettiği sponsorlarım bulunuyor. Eğer vaktiniz ve en önemlisi çevreniz varsa sizde bir arabaya sahip olacak kadar yükselebilirsiniz. Aynı zamanda üye sayısı fazla olan çalışanları için yıllık planladıkları iki kişilik her şey firmaya ait tatil hediyeleri de oluyor.

Bu işi yapmak isteyen arkadaşlara başarılar diliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri