Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT Coini MANA'nın Potansiyeli Neden Yüksek?

money-2724235_640.jpg

Sanal emlak alım satımı üzerine geliştirilen NFT platformu Decentraland (MANA), potansiyeli gerçekten yüksek olan bir NFT projesi.

Kasım 2020’de Coinbase borsasında listelendikten sonra %65 oranında artış gören MANA, aynı zamanda Coinbase borsasında sanal emlak alanındaki tek proje durumunda. Coinbase’in yanı sıra, hem Binance hem de Huobi gibi büyük borsalarda da listelendiği için rüştünü ispat etmiş bir proje olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz Mana için.

Özellikle Coinbase borsasında listelenmesine bir parantez açmak gerek. Bilindiği gibi kurumsal şirketler kripto para yatırımlarını Coinbase borsası üzerinden gerçekleştiriyor. Bu anlamda MANA’nın Conibase’de listeleniyor olması büyük bir avantaj onun için.

Ayrıca, kurumsal şirketlerin fonlarını kripto para piyasasında değerlendiren dijital varlık yatırım şirketi Grayscale CEO’su, 17 Mart tarihinde yaptığı açıklamada, yatırım fonlarının arasına ekledikleri 5 kripto para birimi arasında MANA’nın da olduğunu söylemişti. Bu durum, MANA’nın her an kurumsal yatırımcılar tarafından tercih edilebileceği anlamı taşıyor. Böyle bir şeyin gerçekleşme ihtimali dahi, MANA’nın patlama yaşama potansiyelinin var olduğunu gösterir.

ERC20 tabanlı bir proje olan MANA’nın maksimum arzı 2,94 milyar adet. Bu miktarın ortalama 1,3 milyar adedi dolaşımda bulunuyor. Piyasa değeri 1,2 milyar dolar olan MANA 87. en büyük kripto para birimi konumunda.

Tarihinde ulaştığı en yüksek seviye 1,15 dolar olan MANA’nın mevcut fiyatı 0,95 dolar seviyelerinde.

Son 3 ayda 10x yapan MANA son dönemlerde 0,90 ila 1,10 dolar arasında yaklaşık %10’luk artışlar ve düşüşlerle yerinde sayıyor diyebiliriz.

Tüm bu bilgiler ışığında ve yaptığı ortaklıklarla da gelişime açık bir proje olduğunu gösteren MANA’nın 2021 yılı içinde ciddi bir patlama yapma ihtimali göz önünde bulundurularak yakından takip edilmeli diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Coinbase de coin sistemlerinin gündemini etkilemeye devam ediyor. Özellikle sürekli olarak kendini yenileyen bir sistem olarak öne çıkıyor. Bu kapsamda bu coini de takip edeyim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sanal emlak derken ne gibi avantajlar sunuyor üyelerine çok garip var mıdır detaylı bir bilgisi olmadı ben bi gece araştırayım bunu.

Sanal bir emlak oyunu. Arazi satın alıp üstüne yapılar inşa ediyorsun ve sonrasında NFT olarak satışa çıkartıyorsun. Decentraland platformunda MANA ile arazi satın alınıyor.

Bu arazi satışları, ekme biçme inşaa etme oyunlarında aşırı popüler. Gerçek arazilerden daha pahalı olanlar bile var :) milyonluk satışlar bile yapılıyo

ben oyunu merak ettim girip oynayayım biraz
decentraland.org ama ben giremedim maalesef karakteri oluşturduktan sonra dönüp duruyor
Bende telefondan giriş yapamadım.
Sandbox, decentraland, alice gibi oyunlar arsalari oyun baslamadan on satisa cikartiyor. Satis acildigi anda arsalar kapis kapis gidiyo. Bu donemde almamissaniz dolayisiyla oyun basladiginda ya arsayi baskasindan ucuk fiyatlara alirsiniz ya da oynayamazsiniz :) mantik zaten arsa almak uzerine kurulu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri