Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT Sepeti Hazırlıyoruz

NFT'ler ve onlarla alakalı hemen hemen her proje şu sıralarda oldukça popüler durumda. Projeler aldı başını gitti, yetişebilene aşk olsun. Bugün sizlerle birlikte en uygun NFT sepetini hazırlamaya çalışacağız. NFT'nin ne olduğu ile ilgili sitemizde çok sayıda içeriğine ulaşabilirsiniz. Projeleri değerlendirip sepette mutlaka bulunması gereken kripto paralardan bir kombinasyon yapmak isteseydiniz, bu kripto paralar hangileri olurdu ve sepetinizde hangi yüzdelerde bulunurdu.

Önce ben başlayayım. Halihazırda mevcut NFT sepetimi paylaşayım

DEGO %30
SLP %25
CHR %25
CWS %5
AXS %5
ENJIN %5
MANA %5

Mümkün olduğunca yeterince fiyatlanmamış ya da daha fiyatlanma potansiyeli taşıdığını değerlendirdiğim projelere ağırlık vermeyi tercih ettim. Ayrıca NFT projelerine olan ilgi sebebiyle sepetimin %50'sinin NFT projelerinden oluştuğunu da söylemek isterim. Eski Amiral Gemilerimden bir kısmının yerini NFT Projelerine bıraktım. Yatırım Tavsiyesi Değildir. Tamamen kişisel tercihlerimdir.

Haydi şimdi sizi görelim :) Sepetiniz hangi NFT lerden oluşuyor ya da oluşurdu?

Mevcut sepetime yorumlarınızı da bekliyorum. Akıl akıldan üstündür. farklı türlü bir bakış açısına (Yatırım tavsiyesi olmayan) hayır demem.

Oran vermeden yatırım yaptığım NFT'leri paylaşabilirim. Zaten küçük yatırımlar.
DEGO
SAND
MANA
SENSO?!
ENJ
AUDIO
BONTLY

Yatırım tavsiyesi değildir. Bazıları zaten güzel yükseldi. Yine de potansiyel vaat ediyorlar bana göre.

Dün gece yarım saat inceleyip Flow'u mantıklı bulmuştum. Aslında aklımdan sizin yatırımlarınızı görmek bile geçmişti. NFT olayını hala kavrayamasam da az çok çözmüş oldum artık. Ama yine tüm nakitimi $44 (8100 satoshi) seviyesinden Balancer alarak harcamıştım. :) Konuda gördüklerimi de değerlendireceğim önümüzdeki günlerde.

Dün gece yarım saat inceleyip Flow'u mantıklı bulmuştum. Aslında aklımdan sizin yatırımlarınızı görmek bile geçmişti. NFT olayını hala kavrayamasam da az çok çözmüş oldum artık. Ama yine tüm nakitimi $44 (8100 satoshi) seviyesinden Balancer alarak harcamıştım. :) Konuda gördüklerimi de değerlendireceğim önümüzdeki günlerde.
Hocam benim mantığım çok büyük proje olmasın ve fiyatlanmamış olsun. FLOW Binanceye girerse fiyatlanır elbette. Açıkçası arkasındaki şirketler ile girme ihtimali taşıyan projeler arasında. Ama şahsi görüşüm daha yeni emekleyen bir kripto paranın performansını gösteremez. Riskli ama yüksek getirili oynuyorum diyebilirim. :) tabiki bunlar kişisel görüşlerim ve tercihlerim.

Aklim alicede hep ama enj, senso, sand, mana mantikli diyebilirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri