Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NWC 7.5.2021 Grafik Değerlendirme

yecele

Tuğgeneral
Herkese merhaba, iyi geceler arkadaşlar. NWC grafiğini ve yapmış olduğu yenilikleri sizlere aktarmaya çalışıyorum. En son grafikte 2.15 hedefinden sonra bir düşüş geldi. Şu ana kadar ki 2-3 BTC etkisini topluluğuna hissetirmemiş aksine o zamanlarda artışına da devam etmişti. Fakat son düşüşle birlikte 4 saatlik grafikte %29'luk bir düşüş yaşadılar, umut ediyorum ki bu bir nefes alma anı olsun kripto paramız için. Bir önceki grafiği tekrar atıyorum desteklerimiz işlemiş. Grafikte de belirtmiştim arkadaşlar alt taraftaki desteklerden ilk düşüşle bahsettiğim en alttaki desteğinden güç aldı sonra ara ara diğer desteklerini de yokladı.

1620335381282.png

Şimdi yeni grafiğe geçelim. Desteklerimizi görmeye çalışalım. Unutmayalım bu kripto para 13 Mart'tan 3 Mayıs'a kadar yerini sağlamlaştıra sağlamlaştıra bir yükseliş trendinin içinde ilerledi. O yüzden destek noktalarını ve kullanıyorsanız stop loss yerlerini belirleyerek girmeniz yararınıza olacaktır. Ek olarak dün açtığımız konuyu hatırlayalım. Proje beta halinde olsa da çalışan bir ekip var. Piyasa rahat olduğu sürece bunun faydasını da görebilecekler mi hep birlikte izleyelim.

Alt tarafta 1.69, 1.60 ve 1.48$ seviyeleri aktif halde. Yakın zamanda BTC etkisiyle 1.60 tekrardan aktif olur ve olumlu tepki gelirse yerini bulma çalışmalarına girer. Yükseliş kısmında çok ufak oynayarak 1.86$'ın ilk direnç noktası olacağını düşünmekteyim. Son BTC'den önce 2.05$ seviyesi biraz sıkıntı çıkarmıştı, Ama düz bir çizgide bu direnç sürekli denenmişti ki grafiğin benim için ilgi çekici kısmı burada. Stabil ilerlemeleri çok yapmış belli aralıklarda. Hatta her ATH öncesi bi yatay gidiş söz konusu olmuş. Yanlış değerlendiriyor olabilirim.

Önümüzdeki iki gün benim için belirleyici olacak. Burada 1.86$ desteği geçilirse eğer tekrar 1.86-2$ arasında yatay bir evreye geçebiliriz sıradaki ATH denemesi için. 2 gün içinde alt destekler ile yerini sağlamlaştırırsa beta sürümün yeterli değerlendirilebileceği bir zaman aralığı olacağı kanısındayım. Yapay zeka insanlara kazandırırsa bu süreçte proje tekrar yükselişe geçecek. Ama planlananın aksine çok yanlış yorumlar gelirse tekrar 1.48$ seviyesi test edilebilir mi hep birlikte bunu da göreceğiz.

Yorumlarımı toparlayacak olursak, ben izlemede kalıp %6'lık yükselişi beklemeyi planlıyorum, alarmımı kurdum, sonrası için tekrar bir değerlendirme yapılabilir. İçeride olanlar için %4'lük bir kayıpla 1.69$ desteği yakından takip edilmeli. Olası düşüş senaryosunda 1.60$ sağlam durursa güzel bir alım fırsatını da beraberinde getirir.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Haber ağınızı kurarak kendi grafik bilginizi de işin içine katıp siz de yorumunuzu yapınız. Aşağı ya da yukarı noktalar sonrası yeni bir değerlendirmeye tabi tutarız.

Olası düşüş senaryosunda 1.60$ sağlam durursa güzel bir alım fırsatını da beraberinde getirir.
Sabaha karşı 1.60 desteği tekrar çalışmış, Gece BTC ile birlikte düşüşe başlamış. Şu anda 1.65$ seviyesinde. Alım fırsatı olup olmadığını inceleyeceğiz hep birlikte.

Korkunç bir geceden çıktı NWC. Hala her şey bitti diyemeyiz grafik mükemmel bir karar aşamasında. Bahsettiğimiz 1.48 dün anlık aşağı yönlü kırılsa da hemen tepki geldi, asıl sevindiren tepki 1.60'dan oldu 1.48 üzerinde biraz bizler için sıkıntılı bir süreç olsa da 1.60 kendini kolay bırakmadı diyebiliriz. Az önce de 1.85 direncini dest etti. Yani gece %20 lik bir düşüş yaşayan NWC, gece gördüğü dipten sonra %35 yükseliş gösterdi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri