Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ödeme kanıtlı platform 240 dolar kazandim.

Sema tursun

Uzman Çavuş
Merhaba arkadaşlar, bu yazımda 4 aydır üyesi olduğum bir platformdan bahsedeceğim. Uygulamanın adı WOWAPP bir YouTuber aracılığı ile tanıştığım bu platformda ilk bir ay içinde belirli oyunların görevlerini yaparak reklam izleyerek yada anket doldurarak 50 dolara yakın kazandım 1.ayımdan sonra uygulamaya gelen yeni üyeler altıma otomatik üye olmaya başladılar şuan 2.600 civarı alt ekibim var bunların sadece 200 tanesi direk bana bağlı olan üyeler diğerleri ise üyelerimin üyeleri 8.dereceye kadar üyelerinden kazanılan bir platform olduğu için uyeleirm geldikten sonra artık oyun oynamaya gerek kalmadan günlük 4-5 dolar üyelerinden gelmeye başladı ve ben neredeyse hiç uğraşmadan bugün 240 dolara yakın bir para biriktirdim daha ayrıntılı bir bilgi yazisi yjne paylaşacağım hiç bir zaman kendim girip kazanmadugin güvenmediğim bir siteyj onermedim zaten biraz araştırırsaniz bu platformun ödemelerini asla aksatmadigii göreceksiniz ben bu uygulamayı birikim için kullanıyorum ama bazen ihtiyaçlarından ötürü çekim yaptığım oldu 700 TL ye yakın bir para cektim 300 TL lik dekontumun kaydını buldum şimdilik onu birakiyorum aşağıya diğer yazılarımda ödeme kanitlarinin devamını ekleyeceğim umarım faydalı olmuştur. Yazılarımın devamı gelecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-21-23-22-30-835_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_2021-04-21-23-22-30-835_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    396 KB · Görüntüleme: 124
  • Screenshot_2021-04-21-23-33-11-064_com.woow.talk.jpg
    Screenshot_2021-04-21-23-33-11-064_com.woow.talk.jpg
    387.4 KB · Görüntüleme: 126
Bu tarz "ALT ÜYELİK" gerektiren network sistemleri kişiden ziyade onun reklam potansiyeline bağlıdır 2600 civarı alt üye güzel bir rakam .
Aslında hiç bir reklam yapmadım yada ben üye toplamadim bu sistemde siz kazanç sagladikca sistem sizi liste sıralamasında yukarı çekiyor ve yeni üye olanlar size üye olup sisteme dahil oluyo 1.derece üyelerim 200 tane olup digerlerinin hepsi üyelerimin üyeleri olarak devam ediyor 8.dereceye kadar üyeler sizin altıniza yerleşiyor ve onlardan kazaniyorsunuz

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda 4 aydır üyesi olduğum bir platformdan bahsedeceğim. Uygulamanın adı WOWAPP bir YouTuber aracılığı ile tanıştığım bu platformda ilk bir ay içinde belirli oyunların görevlerini yaparak reklam izleyerek yada anket doldurarak 50 dolara yakın kazandım 1.ayımdan sonra uygulamaya gelen yeni üyeler altıma otomatik üye olmaya başladılar şuan 2.600 civarı alt ekibim var bunların sadece 200 tanesi direk bana bağlı olan üyeler diğerleri ise üyelerimin üyeleri 8.dereceye kadar üyelerinden kazanılan bir platform olduğu için uyeleirm geldikten sonra artık oyun oynamaya gerek kalmadan günlük 4-5 dolar üyelerinden gelmeye başladı ve ben neredeyse hiç uğraşmadan bugün 240 dolara yakın bir para biriktirdim daha ayrıntılı bir bilgi yazisi yjne paylaşacağım hiç bir zaman kendim girip kazanmadugin güvenmediğim bir siteyj onermedim zaten biraz araştırırsaniz bu platformun ödemelerini asla aksatmadigii göreceksiniz ben bu uygulamayı birikim için kullanıyorum ama bazen ihtiyaçlarından ötürü çekim yaptığım oldu 700 TL ye yakın bir para cektim 300 TL lik dekontumun kaydını buldum şimdilik onu birakiyorum aşağıya diğer yazılarımda ödeme kanitlarinin devamını ekleyeceğim umarım faydalı olmuştur. Yazılarımın devamı gelecektir.
Ben bu tarz sitelere pek güvenemiyorum. Ödeme kanıtlarını photoshop olarak tasarlayıp insanları kandıran çok fazla site var. Sizce bu dediğiniz site tamamen güvenli olabilir mi?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri