Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Satoshi+

Satoshi+
Çok gerekli mi bilmem ama bazı özel konular ve level sistemi için gele bilir .
10. levele kadar sadece mesaj ile geline bilirken 10. seviye ve üstün de Satoshi+ Gereke bilir.
Peki Satoshi+ ne olması gerekiyor ?

Harika bir konu mu gördün ? seviye 3 ve üstü kişiler gün de 1 veya 2 konuya Satoshi+ verebilmeli bu saye de konu sahibi de ödüllendirilmiş ola bilir .
veya bir konu ile ilgili güzel bir yorum +1 Satoshi+ verile bilir .

Bunu önermemin sebebi ise şu ,
Forum güzel ilerliyor aynı şekil üyelerimiz de güzel yazılar yazıyor bi tık daha kaliteli yazılar her gün geliyor .
Satoshi+ ile de bu kaliteli yazarlarımız ayıra bilmemiz için + olarak ilerleyen zamanlar da forumumuz da ticaret olacağı zaman Satoshi+ 'ın da değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ..

Tam olarak önerdiğiniz şeyin ne olduğunu anlamadım. Tamam kaliteli yazıları ödüllendirelim. Yeni arkadaşları teşvik edelim. Ancak tam olarak nasıl bir şekilde yapılmasını düşündüğünüzü anlamadım. Kusura bakmayın. Sadece anlamaya çalışıyorum. (y)

Şöyle hocam bir senaryo ile anlatıcam

Şimdi
X kisisi Btc ile ilgili güzel özgün bir yazı hazırladı ve biz de bu kişinin yazdığı makaleyi beğendiğimiz için bu kişiye Satoshi+ vereceğiz aynı like gibi bu saye de bu kişinin profilinde Satoshi+ sayısı 1 artıcak
Ödül ve rozetler de yönetici ve leveller yazdığı gibi atıyorum
x Satoshi+ sayısın da Başarılı yazar gibi tag / etiket gele bilir bu saye de gelen kişi hem motive olur hem de yazam isteği artar çünkü insanı motive eden şeylerden 1 tanesi de övgüdür .

Şöyle hocam bir senaryo ile anlatıcam

Şimdi
X kisisi Btc ile ilgili güzel özgün bir yazı hazırladı ve biz de bu kişinin yazdığı makaleyi beğendiğimiz için bu kişiye Satoshi+ vereceğiz aynı like gibi bu saye de bu kişinin profilinde Satoshi+ sayısı 1 artıcak
Ödül ve rozetler de yönetici ve leveller yazdığı gibi atıyorum
x Satoshi+ sayısın da Başarılı yazar gibi tag / etiket gele bilir bu saye de gelen kişi hem motive olur hem de yazam isteği artar çünkü insanı motive eden şeylerden 1 tanesi de övgüdür .
+1sat var ve bu butonla bağolanan satoshiler görünüyor.
girdiğimiz konulara +1 sat vererek gerçekten kullanıcıları motive edebiliriz.
level konusuna gelince inan akrdeşim level konusu sitemizde çok iyi.
level konusunda bir oyunda exp kasıyormuş gibi düşünebilirsin.
yada madencilik yapıyor gibi düşüne bilirsin hatta forum mining gibi bakabilirsin.
rütbe konusunda ise askeri rütbeler yeterli görünüyor.
önerin için teşekkürler. ben halen senin offerwalls önerindeyim.
hatta konu açıyorum şimdi bana birileri bunu anlatsı arkadaş :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri