Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ALIŞ Özgün Makale Yazarları Aranmaktadır

Alım işlemi yapmak istiyorsanız lütfen Alış ön ekini uygulayın.
Selam arkadaşlar.

Kripto dünyası ile ilgili olan web sitemize boş zamanı olan, ilgili arkadaşlardan oluşacak makale yazarları aramaktayız. Başka yerlerden alıntı kopyala yapıştır haber yapmak gibi değil günde birkaç saatini ayırarak bilgilerini paylaşabilecek yararlı arkadaşlardan oluşacaktır bu kitle.

Site adı yazmak uygun mu bilmediğim için yazmıyorum. İlgilenen arkadaşlar ile görüşebiliriz. Yapılan işin karşılığı kesinlikle verilecektir. Bu nedenle ne kadar özverili çalışmalar çıkarsa o kadar kazançlı olacaktır kişilere de.

rekabet güzeldir :)
forumunuzu beğendim allah utandırmasın.
Eyvallah hocam sizinki kadar güzel değil ama olacak ilerde inşallah :)
Forumdan daha çok portal ön planda olması için planlarımız var bakalım.
Türkiye piyasasında malum yandaş olarak hep siteler var bilgi biraz köreltiliyor. Forumlar özgürlüktür ve gerçekçidir. Ülkede buna ihtiyaç var şu anda. Umarım herkes için en verimli, en iyi olacak şekilde piyasada bilgiyi paylaşarak, üreterek ve çoğaltarak fayda sağlarız.

@satoshiturk helal olsun valla benzer forumlar da olsa burada haberlerin yapılması, tanıtımlarının yapılması, başarılar dileği vs güzel.

Yazımı neden düzenleyemiyorum? Diğer arkadaş da tebriği hakediyor link bırakmayarak ince bir düşünüşten dolayı.

Tamam hocam benim için sıkıntı değil de flood yapıyormuş gibi görünmeyelim. Hoş sanırım burası mesajlara etkinin olmadığı konular ama olsun gene de flood önemlidir, yapmamak gerek.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri