Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKExChain ( OKT ) Grafik Analizi | 26.05.2021

yecele

Tuğgeneral

Herkese merhaba arkadaşlar. Yukarıdaki linkten geçen haftanın incelemesine bakabilirsiniz.

Geçen haftadan bu yana tüm piyasanın çalkalanmasından nasibini almış ve yaklaşık olarak %35'lik düşüş sergilemiş, dip yaptığı anı değil şu anın değerine göre bakıldı. Konunun açıldığı saati baz aldım.

Günlük grafik de SAT pozisyonu doğal olarak devam ediyor. Bu pozisyonda kaldığı sürece düşüş meyilli çalışmaya devam edecek. Aşağıda bekleyen 75$ seviyesinden önce 109$ seviyesi çok önemli bir destek ve fiyatları şu an yukarıda tutmakta büyük rol üstleniyor. Bu seviyeden sonra aşağıda 75$, 67$, 58$ ve 53$ seviyeleri çok önemli.

@Teknik Analiz hocamızın yukarıdaki yorumu ise isabetini ortaya koyuyor. Tüm destekler kırıldı en alttaki 53$ hariç. Saatlikte bir defa aşağı fitil bıraktı onun haricinde güzel çalıştı.

Saatlik grafikle muhabbetimize başlayalım. Saatlikte sat baskısı devam ediyor. Aşağıda grafikte gözlemleyebiliriz. Göstergemiz grafiğin altına geçtiği anda saatlikte AL sinyalini vermeye başlayacak bunun için 77.92$ seviyesi görünüyor şu anda. Bu yukarıda verilmiş 75$ ile örtüşüyor. Bu iki destek/direnç bölgesi piyasaya girdiği andan bu yana mevcut. İncelediğim göstergelerde SAT baskısı varsa ekran kızarıyor. Can sıkıcı görünebilir. 71.66 nın altına düşerse alttaki grafiğimiz de kızaracak ve saatlikte SAT emrine geçecek. Saatlikte gördüğüm seviyeler 77.92$ ve 71.66$

1622062334855.png

4 saatlik grafikte 80$ 88$ seviyeleri bekliyor bizi yukarıda. Sat baskısı burada daha yoğun görünüyor bunu kırabilmesi için 93.5$ seviyesinin üstüne atması lazım kendini.

1622063858975.png

Günlükte kötü senaryolarda 53.5, 47 ve 41$ seviyelerinde önemli destekler var. Günlüğün rahatlaması için 108$ görülmeli. Yukarıda 131$, 137$ ve 166$ da hedef olarak mevcut. Kara bulutların dağılmasından sonra tekrar devreye girebilir. 9 günlük bir SAT sinyali mevcut. Ama gösterge için günlük sinyalde çok fazla veri olduğunu söyleyemem biraz daha gelişmesi lazım. Fakat bu sinyali devre dışı bırakmıyor, yukarıda yazdığım hedeflerle rahatlama gelmeli.

1622064207920.png

OKEx borsasının tokenini incelemeye çalıştım, yatırım tavsiyesi değildir. Başarıları da yatırımcılarının kazançları da daim olsun. İyi geceler.

OKEx borsası son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı.
Şuan piyasa biraz karışık ve gel-gitler fazlaca oluyor ama, yatırımcıların bu ilgisi uzun vadede OKT'ye olumlu yansıyabilir diye düşünüyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.

OKT kesınlıkle gene tavan cekecegıne ınanaıyorum cunku yatırım yaptım tavan cekmesse ofıslerını basacam XD

Okex'in kendi ağının gelişmesi ile paralel bir şekilde değer kazanıyor bildiğim kadarıyla OKT. Okchain'den birkaç sağlam proje çıksa fiyatı yürür gider gibi.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri