Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Oku Sen de Kazan!

Bu siteye üye olmanın ilk sebebi çoğu kişi gibi kazançlar fakat sadece kripto paralar üzerine muhabbetler mi etmemiz gerekiyor yoksa farklı konularda da konuşabiliyor muyuz açıkçası benim konuşacak çok şeyim var

Selam Herkese.
Bugün itibariyle 25. mesajımı attım ve kazanç sistemine dahil olmanın sevincini yaşıyorum.
Başlığı o şekilde atmamın sebebi, maddi yönden kazanç elde etmeyecek olsanız bile, birkaç tavsiye vererek en azından fikir edinmenizi sağlamak.

Özgün paylaşımlar...

Evet, kendinize ait olan, kendi fikirlerinizin olduğu, güçlü fikirlerle desteklenmiş yazılar hem kazancınıza kazanç ekleyecektir hem de forumun daha güzel yerlere gelmesini sağlayacaktır.

Dikkat! Yöneticiler çok sıkı ve siz kazanç sistemine dahil olduğunuz andan itibaren sizi daha da yakından takip ediyorlar.
Herkese başarılar dilerim. Bu sevincimi paylaşmasam olmazdı.
hayırlı olsun bol kazançlar dilerim

Hâyrlı olsun. Güzel bir başlık olmuş. Ben faydalanmış oldum.

Ayrıca "herşey para değil" gerçekten. İnsanlara bir nebze birşeyler katabilene ne mutlu.

beğen butonunu kullanabilirsiniz.
Selam Herkese.
Bugün itibariyle 25. mesajımı attım ve kazanç sistemine dahil olmanın sevincini yaşıyorum.
Başlığı o şekilde atmamın sebebi, maddi yönden kazanç elde etmeyecek olsanız bile, birkaç tavsiye vererek en azından fikir edinmenizi sağlamak.

Özgün paylaşımlar...

Evet, kendinize ait olan, kendi fikirlerinizin olduğu, güçlü fikirlerle desteklenmiş yazılar hem kazancınıza kazanç ekleyecektir hem de forumun daha güzel yerlere gelmesini sağlayacaktır.

Dikkat! Yöneticiler çok sıkı ve siz kazanç sistemine dahil olduğunuz andan itibaren sizi daha da yakından takip ediyorlar.
Herkese başarılar dilerim. Bu sevincimi paylaşmasam olmazdı.
tebrikler

önemli olan özgün düşüncemizi belirtmek kendi düşüncelerimizi okuyucuya anlaşılır ve yazım kurallarına uygun yazmamız önemli burda.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri