Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Okuyan herkese, BEDAVA 0.1 Ethereum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık Tamamen Büyük Harf Olmamalı
Vermiyoruz tabikide:)
Sizi buraya getiren 'bedava' kelimesimiydi?
Çok severiz bu kelimeyi, nerde görsek, duysak balıklama dalarız. Yiyecekte, giyecekte, PARADA, tatilde, seyehatte aklınıza gelen herşeyde. (Herşeyde kelimesine dikkat:))
Sıfır risk algısı yaratmasının yanı sıra, bedel ödemeden sahip olma arzusu, egomuzu okşar. Hele birde bedava olan şeye sahip olmuşsak, yalan yanlış, bire 2 katıp virüs gibi yayarız herkese.
İşin ince kısımlarını düşünüp, büyük resimleri farkettiğimizde bazen kendimiz bazende başkaları için,
(Özür dilerim) "ohaaaaa" tabirini kullanırız.
Bu konuyla ilgili yakın geçmişte bariz örnekler zaten var.
Aldatmaya meyilli olanlar sürekli strateji geliştirir, ifşa olundukça oyuna yeni kurallarla tekrar başlanır.
Asla bitmez, çünkü nesil döngüsü denen bir şey var:)
Doğmamış torunlar adına üzülüyorum çünkü, ekonomik yada sosyal farketmez, kimbilir akla hayale gelmeyecek ne oyunlara maruz kalacaklar.
Bunları, özellikle ekonomik alanda, aldanmayalım diye, sizlerinde tecrübe ve fikirlerinizle katılım yapacağınızı umarak yazdım.
" BEDAVA ETHEREUM VERMEDİM, ÖZÜR DİLERİM "

Genelde siteye benim gibi yeni baslayanlar aha buldum dercesine girdiği konu başlığı ama farkındalık yaratmak adına güzel bı yazi olmuş ellerin dert görmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,120
Kullanıcılar
6,667
Son üye
ata2024
Geri