Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKX 10.000 Dolara Kadar Kazandıran Davet Kampanyası

Arkadaşlarınızı OKX'te bir hesap açmaya davet ettiğinizde hem siz hem de davet edilenleriniz 10.000$'a varan sürpriz kutuları kazanabilirsiniz.

1. Adım: Referans bağlantısı üzerinden üye olun ve eposta doğrulama işlemlerini tamamlayın.

Üye Ol: https://www.okx.com/join/8235624

2.Adım: OKX Mobil uygulamayı indirip giriş yapın.

Bu aşamada 1 sürpriz kutu kazanacaksınız.

3.Adım: Referans sayfasına gidin ve davet posteri veya davet bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

4.Adım: üye olan arkadaşlarınız aynı adımları tamamladığında 1 sürpriz kutu daha kazanırsınız.

Arkadaşlarınız kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde OKX Uygulamasına giriş yaptığında, hem siz hem de davet edilen kişi bir sürpriz kutusu alacaksınız.

5. Adım: Arkadaşlarınız kayıttan sonraki 30 gün içinde aşağıdaki yollardan herhangi biri ile minimum 50$'lık minimum yatırım tutarını karşıladığında, hem siz hem de davet edilen bir sürpriz kutusu alacaksınız.

Kripto satın alma: Davet edilenler fiat ile kripto satın aldıklarında, minimum yatırım tutarı 50$ olmalıdır.

Kripto para yatırma: Davet edilenler diğer borsalardan veya kişisel cüzdanlarından OKX hesaplarına para yatırdıklarında, minimum yatırım tutarı en az 50$ olmalıdır. Dahili transferlerden gelen kriptolar, kırmızı paketler, ödüller yatırım olarak sayılmaz.

Ödüller: 10.000 dolara kadar BTC, ETH, DOT ödül ya da iade kuponu kazanabilirsiniz.

Not

Davet edilenler yalnızca OKX Uygulamasına giriş yaptıklarında ve para yatırma işlemlerini tamamladıklarında sürpriz kutusu alabilirler. Davetliler, kayıt olduktan sonra 30 gün içinde Uygulamaya giriş yapmazlarsa, minimum yatırım tutarı olan 50$'ı karşılasalar bile, siz de onlar da sürpriz kutusu alamazsınız.

Konu hakkında üyelik gerçekleştiren üyelerimiz ile soruları olanlar konu altında paylaşabilir.

Son düzenleme:
tüm bu işlemleri yaptıktan sonra orda alınan kripto para buraya transfer oluyor mu yoksa sadece kazanç sağlamak adına yapılan bir başka platform mu:*?

tüm bu işlemleri yaptıktan sonra orda alınan kripto para buraya transfer oluyor mu yoksa sadece kazanç sağlamak adına yapılan bir başka platform mu:*?
Orada alınan kripto parayı herhangi bir Türk borsasına transfer edebilirsiniz. Tabi ki çıkacak rakam şans işi biraz. Komik rakamlarda çıkabilir. Sadece iade kuponu da verebilir. Ama işlemler kolay. Kimlik onayı şartı yok.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri