Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Onaylanmayan dogecoin transferi

2 gün önce başka bir borsaya dogecoin transferi yaptım ama hala blok ağında madenci onayı bekliyor,işlem sırası en fazla 66 ya kadar iniyor 300lere kadar çıktığı oluyor hiçbir azalma olmuyor.Bugün denemek için başka bir transfer yaptım daha düşük bir miktar o hemen onaylandı.Onaylanmayan coin hakkında destek ekibi haftalar aylar sürmez merak etmeyin onaylanır dedi ama ben parayı kaybettiğimi düşünüyorum onaylanacak gibi gelmiyor bana.

Çözüm
Bitcoin ve Dogecoin, Blockchain 1.0 kullanıyor.
Blockchain 1.0 Pow ( Proof Of Work ) kullanıyor, yani işlem kanıtı.
Buda işlem ücretlerine göre madencilerin hareket etmesi demek aslında.
ücret düşükse beklemeniz normaldir.
2 gün önce başka bir borsaya dogecoin transferi yaptım ama hala blok ağında madenci onayı bekliyor,işlem sırası en fazla 66 ya kadar iniyor 300lere kadar çıktığı oluyor hiçbir azalma olmuyor.Bugün denemek için başka bir transfer yaptım daha düşük bir miktar o hemen onaylandı.Onaylanmayan coin hakkında destek ekibi haftalar aylar sürmez merak etmeyin onaylanır dedi ama ben parayı kaybettiğimi düşünüyorum onaylanacak gibi gelmiyor bana.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211014-200241.png
    Screenshot_20211014-200241.png
    327.2 KB · Görüntüleme: 69
Bitcoin ve Dogecoin, Blockchain 1.0 kullanıyor.
Blockchain 1.0 Pow ( Proof Of Work ) kullanıyor, yani işlem kanıtı.
Buda işlem ücretlerine göre madencilerin hareket etmesi demek aslında.
ücret düşükse beklemeniz normaldir.

Çözüm
bu alt yapıyı btc'yi örnek alarak konuşmak gerekirse 1-3 ay arasını dahi bulabilir.
şanslıysanız 3-15 gün arasında tamamlanır.

bu alt yapıyı btc'yi örnek alarak konuşmak gerekirse 1-3 ay arasını dahi bulabilir.
şanslıysanız 3-15 gün arasında tamamlanır.
Neyse yapacak bir şey yok ulaşsın da bekleriz artık, çok teşekkürler cevapladığınız için bi de şunu sormak istiyorum işlem ücretini arttırabilme gibi bir durum varmış bazıları destekliyormuş,ama benim kullandığım borsada yoktur galiba olabilir mi böyle bir şey

Neyse yapacak bir şey yok ulaşsın da bekleriz artık, çok teşekkürler cevapladığınız için bi de şunu sormak istiyorum işlem ücretini arttırabilme gibi bir durum varmış bazıları destekliyormuş,ama benim kullandığım borsada yoktur galiba olabilir mi böyle bir şey
dogecoin alt yapısında böyle bir şey yok duymadım hiç
eskiden viabtc yapardı bitcoin için, oda büyük bir maden şirketi olduğundan gücünü kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri