Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Open Campüs (EDU) Ön Satış Binance Launchpad

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20230424_113303_0000.png

Binance yeni ön satış projesini duyurdu. Bu kapsamda 23 nisan günü başlayan katılım süreci ile birlikte kullanıcılar en az 0.1 bnb bakiye ile katılım sağlayabilmektedir. Katılım dönemi 28 Nisan günü saat 12 itibari ile sonlanacak olup aynı gün dağıtım gerçekleşecektir. EDU token için kullanıcı başı maksimum 15 bin dolarlık katılım sınırı bulunmaktadır.

EDU token 0.05 dolar fiyat ile bnb cinsinden satışa çıkarken kullanıcılar taahhüt ettikleri bnb cinsine göre alım yapabilme hakkına sahip olacaklar.

Ön satış için toplan arzın %5 ine denk gelen 50 milyon edu ayrılırken ilk listelemede dolaşımda arzı ise toplam arzın %14 ü olacak.

İlk listelemenin Binance ta yapılacak olması ileriki dönemler için iyi bir fiyat beklentisi oluştursada listeme sonrası sürecin iyi takip edilmesi yatırımcılara şahsi tavsiyemdir.

İyi bir miktarla katıldım, yarın sabahı bekliyorum. Bir yandan BNB tutmak da istemiyorum, her an bir sürprizle karşılaşma ihtimalimiz var çünkü.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri