Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Orbitau Taureum (TAUM) Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bazinga

Tümgeneral
Orbitau.png

Orbitau - Seven Deadly Sins, her seviyeden oyuncu için benzersiz bir deneyim sunan, dövüş ve sosyalleşme unsurlarını birleştiren sürükleyici bir sıra tabanlı oyundur. İskandinav Mitolojisi ve Yedi Ölümcül Günah'tan ilham alan bu fantastik oyun, oyuncuları blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan, karma gerçeklik ve kurgunun büyülü dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Görünüş ve istatistiklerde sonsuz seçime izin veren özelleştirilebilir karakterlerle Orbitau, fethedilmeyi bekleyen canlı ve renkli bir dünyadır. Oyuncular, farklı kahramanların rolünü üstlenebilir ve önemli ödüller sunan oldukça zorlu görevlere atılabilir. Oyun aynı zamanda oyuncuların loncalar oluşturabilecekleri ve birbirleriyle savaşabilecekleri işbirliğine dayalı oyunlara da izin verir.

Orbitau'nun en heyecan verici özelliklerinden biri, oyun sırasında değerli NFT'lerin oluşturulmasıdır. Bu NFT'ler, oyuncuların oyun pazarında ticaret yapabilecekleri Yumurtaları, Kahramanları, Evcil Hayvanları, Arazileri ve Nadir Öğeleri içerir. Oyunun para kazanma mekanizması derinlemesine gömülü olduğundan, Orbitau'nun katılımı ve rekabet gücü başka bir seviyededir.

Taureum (TAUM), Orbitau ekosistemindeki tüm oyunlar için yönetim belirteci olarak hizmet eder. Oyuncular, oyun içinde ve Orbitau NFT pazarında ürün ve hizmet satın almak için TAUM'u kullanabilir. Ayrıca, TAUM sahiplerinin Taureum ile ilgili projelerde oy hakları vardır, bu da onları Orbitau topluluğunun önemli bir parçası yapar.

Orbitau Taureum (TAUM), maksimum arzı 1,000,000,000 TAUM coindir.
Orbitau Taureum (TAUM), KuCoin, PancakeSwap, Pandora borsalarından alınabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Hem İskandinav mitolojisine yoğun ilgim var hem de yedi ölümcül günah serisini dizi/filmlerini soluksuz izlerim. Benim için iyi bir kombin gibi. Daha detaylı inceleyeceğim.

NOT: Coinmarketcap proje sayfasında belirtilen spesifik ifadeleri kullanmayın. Bu sadece bu proje için değil. Birkaç tanıtımınızda gördüm. Kendi cümlelerinizi kullanın.

Hem İskandinav mitolojisine yoğun ilgim var hem de yedi ölümcül günah serisini dizi/filmlerini soluksuz izlerim. Benim için iyi bir kombin gibi. Daha detaylı inceleyeceğim.

NOT: Coinmarketcap proje sayfasında belirtilen spesifik ifadeleri kullanmayın. Bu sadece bu proje için değil. Birkaç tanıtımınızda gördüm. Kendi cümlelerinizi kullanın.
İskandinav mitolojisiyle ilgili birkaç kripto projesi vardı adlarını unuttum, hatırlayınca onlarıda araştıracağım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri