Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Otomatik Kripto Para Trading Botları

Bonarous

Korgeneral
1608038975848.png

Merhaba;

Bilindiği üzere piyasada yüzlerce (belki binlerce) auto crypto trading bot bulunuyor. Büyük çoğunluğu scam, bir bölümü çalışıyor ve anladığım kadarıyla küçük bir kısmı da gerçekten kazandırıyor.
Tüm botlar artificial intelligence, yani yapay zeka kelimesi arkasına saklanıyor. Çeşitli analizler yaptığını, osilatörler kullanarak alım yaptığını vs. söylüyorlar. Genellikle düşük - orta - yüksek risk seçenekleri ve stop loss sistemleri var.
Botların hepsi birkaç büyük borsanın API'ını kullanıyor ve verdiğimiz izin sadece trade yapmasına izin veriyor, transfer işlemlerini kapsamıyor. Hal öyle olsa bile botun yöneticileri manuel şekilde satış emri girip kendi borsa hesabından sizin hesabınızdaki coinleri alabilir. Yani sizin hesabınızdaki 1 bitcoini kendine 10 dollar ücretle satabilir. Dolandırıcılık yapmak isteyen adamı durduramazsın. :)

Ben geçen sene R10'da bir yazılımcının yazdığı bir botu yaklaşık 3 hafta kadar kullandım. Botların genel mantığına göre sizin piyasa yükselirken de düşerken de kazanmanız gerek ancak bende durum öyle olmadı. Deneme amaçlı 1.000 TL ile girip 20 gün sonra 750 TL civarı parayla çıkmıştım.

Siz hiç trading bot kullandınız mı? Şu anda kullanıyor musunuz? Kar veya zarar ettiniz mi?

Ben bununla ilgili bir video izledikten sonra, kesinlikle herhangi bir şekilde trade botu kullanmaya karar vermiştim
Videoda zaten kazandıran bir botu satmanın mantıksızlığından bahsediliyordu.
Doğru söze ne denir?

Ben bununla ilgili bir video izledikten sonra, kesinlikle herhangi bir şekilde trade botu kullanmaya karar vermiştim
Videoda zaten kazandıran bir botu satmanın mantıksızlığından bahsediliyordu.
Doğru söze ne denir?
Yani, bu dediğiniz gibi ba*h*s kuponu satmaya benzer bir şey. Kör topal bir bot yazıp iyi reklam ve SEO ile aylık ortalama $20'den bin kişiye satmayı planlayarak piyasaya sürüyorlar. Belki gerçekten kazanç elde edenler vardır diyerek açtım konuyu.

Daha önce bir sitede bu tarz botu kullanmıştım, 50bin satoshi gibi bir rakam yatırmıştım.
1 gün sonunda sistemden 65bin satoshi gibi bir rakamla çıkmıştım.

Uzun süre kullanımda daha güzel kazanç sağlayabilirdim ama güvenemedim hazır kazandım diyip çıktım. Sistem sonrasında 1 ay daha ödedi ve kapandı.

bu tarz botlardan ben de 1 tane kullanıyorum ve çok olmasa da kar bırakıyor özellikle gece vakti pc başında olamadıgımız zamanda

bu tarz botlardan ben de 1 tane kullanıyorum ve çok olmasa da kar bırakıyor özellikle gece vakti pc başında olamadıgımız zamanda
Hangisi hocam? Ne zamandır kullanıyorsun, ne kadar kar bırakıyor, boğa piyasasında nasıl ayı piyasasında nasıl? İstatistikleri paylaşabilirsen memnun olurum.

bir arkadaşım kendi yaptı al sat botu sadece geceleri yatarken kullanıyorum ama istatik olarak 100 dolarda 10 dolar kar bırakıyor 3-4 günde

bir arkadaşım kendi yaptı al sat botu sadece geceleri yatarken kullanıyorum ama istatik olarak 100 dolarda 10 dolar kar bırakıyor 3-4 günde
Anladım. Farklı piyasalarda izlenmesi gerekiyor. Önemli olan düşüşlerde de kazandırıyor olması. 3-4 günde %10 profit harika oran bu arada.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
kroisos595
Geri