Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun Oynama - Musluk - PTC - OFFERS bir arada

Arkadaşlar merhaba hepinize iyi forumlar dilerim.

Cointiply ile yeni tanıştım ve 1 haftada yaklaşık 12 $ çekim yaptım herhangi bir referans ya da destek olmadan tamamen tek başıma.

Bu sistemde en sevdiğim yanı, mobil uygulaması mevcut ve size belli oyunları belli süre oynadığınızda da ödeme yapıyor. Ben telefonla uğraşmadığım sürelerde bu oyunları açıp bekleyerek bu tutara rahatça ulaştım.

Video izleyerek kazanabileceğiniz bir yöntem de mevcut ve günlük 14 reklam izleyebilmenizi sağlıyor.

Saat başı tıklayarak kazanç sağlayabileceğiniz musluk diye adlandırdığımız yöntem de mevcut.

Sistem şu şekilde ilerliyor klasik "offers" yani teklifler seçeneği var ki ben bunlara pek zaman harcamadım.

PTC mevcut ki yine çok zaman harcamadım.

Ödemelerinizi BTC, DOGE, DASH, LTC ile alabiliyorsunuz ve ortalama 1 saat içinde wallet ınıza yansımış oluyor.

Bu arada ben en çok oyun oynadığımız PlayTime ı seviyorum, en kötü boştayken oyunu açıp kenarda bırakıyorum ve oyunu oynadığımız süreye göre ödeme yapıyor :)
Buna ek olarak günlük 14 videoyu izliyorum ve birkaç da fırsat buldukça anket dolduruyorum ve 1.5 - 2 $ arası günlük kazanç getiriyor bana.
Mobil uygulamayı indirince her şey daha kolay takip edilebilir olmakta indirmenizde fayda var.

Sorularınız ve yardımlarınız için konu altında aktif olarak yanıtlamaya çalışacağım.

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Refli :
http://cointiply.com/r/9ZlB8

Refsiz :
http://cointiply.com/

Bu konuyu ben açmıştım hocam. Ödemeler de sorun çıkardığı, kazancınızın 10 da birini gönderdiği için konu spam kısmında taşındı. Bilginize
Ben günlük ortalama 1$ civarı kazanç sağlıyorum, tam olarak nasıl bir sorun yaşadığınızı benimle de paylaşabilir misiniz rica etsem, duruma göre ben de emek harcamayı bırakmam için

Ben günlük ortalama 1$ civarı kazanç sağlıyorum, tam olarak nasıl bir sorun yaşadığınızı benimle de paylaşabilir misiniz rica etsem, duruma göre ben de emek harcamayı bırakmam için
Çekim isteğinde bulunduğunuzda hesabınızdaki paradan çok daha azı gönderiliyor. Bu konuda çok şikayet vardı. Ben konumu bu yüzden kapattırdım

Anladım, ben şimdilik bu konuda bir sorun yaşamadım fakat, kapatılması gerekiyorsa kimle iletişime geçmemiz gerekiyor bu durumda çoğunluk böyle bir sorun yaşadıysa kimseyi yanlış yönlendirmek istemem kapatalım konuyu

cointiply uygulamasını bende kullanmıştım gerçekten kazandıran bir site emeginizin karşılıgını fazlasıyla veriyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri