Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Başlıkları düzgün yazalım. Yazıyı paragraflar halinde paylaşalım.
Herkese Merhaba Arkadaşlar ben waldoxen
Bugün sizlerle birlikte oyun oynayarak nasıl ethereum kazancağımızı anlatıcam umarım beğenirsiniz ve kazanırsınız bolca
Arkadaşlar öncelikle bildiğimiz gibi ethereum un bazı alt dalları mevcuttur bunlardan gaini kullanacağız şimdi iosta varmı bilmiyorum ama android markette yani google play store da oyun oynayarak para kazanacağınız bir uygulama var hemen anlatayım mantığını
Arkadaşlar öncelikle oyunumuz candy crush mantığına dayanmaktadır.Ama tek farkı şekerler yerine coinler vardır.Coinlerden yan yana ne kadar getirebilirseniz o kadar çok puan alırsınız .Öncelikle uygulama kazanmaya başlamanız için coinbase hesabınızın olması gerekmektedir.Coinbase nin de linkini bırakıcağım coin basede e postanızla hesap açmanız gerekmektedir .Ve o e postayı uygulamamıza gelerek ordaki wallet butonuna tıklayarak ordaki e mail yerine yazıyoruz.Uygulamanın arayüzü biraz bulanık gibi görünebilir ama dert etmeyin ödemisini anında yapıyor.Şimdi yukarıya e postanızı yazdınız coinbase hesabınızın orada update accounr infoya tıklıyoruz ve saved gibi bir yazı gelmesi gerekmektedir ardından geri tuşuna basıyoruz bir kere ve orada new game e tıklıyoruz.Yukarısında puan ve gain yazan yer var çekim limiti olmadan kullanabiliyorsunuz max 75 bin gaine kadar biriktirebiliyorsunuz Ödeme kanıtınıda atıyorum buraya
CoinBase=https://www.coinbase.com/
Uygulama =https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mansoon.cryptopop&hl=tr&gl=US
Herkese iyi kazançlar bir sorun veya sıkıntı olursa İnstagram = waldoxen ulaşabilirsiniz yardımcı olurum sonuna kadar

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 96

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686