Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

bazı siteler hem oyun oynatıyor hemde para kazandırıyor ama bazı siler de ise oyun oynattırıyor onlar kar elde ediyor ama bize ücreti ödemiyorlar o yüzden belli başlı sitelere girmek lazım hem güvenilir sitelere hemde daha önce youtube de videosu çekilmiş ya da youtube gibi video yükleme sitelerinde tanıtımı yapılmış siteler tabiki videolardaki kişilerin yalan söyleyip söylemediğini bilemeyiz ondan dolayı da kanıtlı videolar izleyip kendimizi aralıkta bırakmamalıyız bence kısacası internetten para kazanma mümkün bir şeydir.

Evet internetten para kazanmak mümkün az olabilir ama damlaya damlaya göl olur az olsun öz olsun

kısa bir süredir bir kaç oyunda şansımı deniyorum epey zaman harcayıp küçük paralar elde ediyorun ama sonuçta ben corona yüzünden zamandan daha bol şeyi olmayan bir adamım .:)))

Yasaklardan dolayı evlerdeyiz canımız sıkılmıyor düzgün kullanıldığı takdirde sosyalleşiyoruz bilgi topluyoruz

Günümüz teknoloji dünyasında kesinlikle mümkün. Fakat uğraş ve zaman isteyen bir durum. Boş vakitlerde doğru şekilde yapılarak uzun vadede az miktarlarda da olsa para kazanılabilir.

Evet artık günümüz çağında artık crypto paralar ve coinler hızla isim nam kazandı ve çoğu platformda şuanda olduğu gibi para kazandırıyor ve böyle şeylerin artması bizim gibi arayış ve kazanım konusunda harika bi düşünce yapısı buna hak veriyorum ve destekliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri